خانه / هیچکدام / صحبت های مورینیو، پس از شکست یونایتد در برابر تاتنهام

صحبت های مورینیو، پس از شکست یونایتد در برابر تاتنهام

خوزه مورینیو، پس از این بازی، از انسجام تیمی و قدرت بالای تاتنهام سخن گفت.

 

یونایتد فنز- تاتنهام در یک بازی خانگی توانست منچستریونایتد را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد تا رده دوم خود را تثبیت کند؛ منچستر هم همچنان در رده ششم باقی ماند. باهم صحبت های مورینیو را مرور می کنیم.

وی در مورد عملکرد تیم در این بازی گفت:

تاتنهام تیمی با نهایت قدرت، با حضور همه بازیکنان خود، با انگیزه بالای بازیکنان خود برای پیروزی در آخرین دیدار خانگی بود. طبیعتا ما حتی با وجود اینکه برخی از بازیکنان‌ ما در مناسب ترین پست خود نبودند، سعی می کردیم تعادل داشته باشیم و تیمی را سازماندهی کنیم تا به بازیکنانی که نیاز به دقایقی بازی دارند، بازی بدهیم و از بازیکنانی که نیاز به‌ مراقبت دارند، مراقبت کنیم.

پس از ۲-۰ کمی به هجوم تیم تعادل بخشیدیم، به نحوی که بازیکنان را در پست مناسب خود قرار دادیم، تیم خیلی بهتر شد، نتیجه را ۲-۱ کردیم، حتی می توانستیم ۲-۲ کنیم. از عملکرد انفرادی بازیکنان راضی هستم. دریافت ۲ گل خوشایند نیست ولی این گروه از بازیکنان عادت نداشتند با یکدیگر بازی کنند.

خوزه در مورد اینکه آیا لیگ برتر را فدای لیگ اروپا کرده است یا نه، گفت:

ما با تمرکز روی لیگ اروپا قمار نکرده ایم. تیمهای زیادی هستند که نمی توانند با ۱۵ بازیکن در دو رقابت متفاوت حضور داشته باشند و این شرایطی است که ما در حال حاضر در آن قرار داریم. از نظر من و بر خلاف نظر مردم، این ریسک محسوب نمی‌شود زیرا چنین کاری امکان پذیر نیست.

مورینیو در مورد چینش بازیکنانی که در این بازی به زمین فرستاد هم گفت:

ترکیبی که امروز داشتیم اجباری بود. من از شرایط امروز راضی هستم. بازیکنانی که نیاز به بازی داشتند، ۹۰ دقیقه بازی کردند، برخی را استراحت دادم، هیچ مصدومیتی نداشتیم و یک بازی از بازی های پیش روی ما کاسته شد. در حال حاضر، لیگ برتر رقابتی است که ما نمی خواهیم در آن جدی بازی کنیم.

 

پوچتینو، سرمربی تاتنهام هم پس از این برد خانگی به خبرنگاران گفت:

دستاوردهای بزرگی در فصل جاری به دست آوردیم. گرچه به خاطر از دست دادن قهرمانی ناامید هستیم اما حضور در رتبه دوم، کسب ۸۰۰ امتیاز و بی‌شکست بودن در آخرین فصل حضور در وایت هارت لین خوشحال کننده است. از نظر من رتبه دوم برای تاتنهام یک افتخار است اما ما به قهرمانی هم نزدیک بودیم و این موضوع مرا ناراحت می‌کند اما به فصلی که گذشت افتخار می‌کنم. نگاه ما باید رو به آینده باشد و من از اتفاقات فصل جاری بسیار خوشحالم اما در حال حاضر باید تمرکز خود را روی دو بازی آخر قرار دهیم.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *