چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / صحبت های مورینیو، پس از تساوی یونایتد در برابر سیتی

صحبت های مورینیو، پس از تساوی یونایتد در برابر سیتی

خوزه مورینیو، سرمربی منچستر یونایتد، پس از تساوی بدون گل در برابر آبی های شهر منچستر، عملکرد تیم خود را راضی کننده دانست.

 

یونایتد فنز- منچستر یونایتد در بازی عقب افتاده از هفته ۲۶ رقابت های لیگ جزیره، در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر، مهمان همشهری خود، یعنی منچستر سیتی بود. این بازی که طبق اکثر پیش بینی ها، با حواشی زیادی هم همراه بود، در نهایت با نتیجه بدون گل به پایان رسید و این در حالی بود که شیاطین سرخ، از دقیقه ۸۵، به دنبال اخراج مروانه فلینی، بازی را با ده نفر به پایان رساندند.

مورینیو، پس از پایان بازی، در مورد عملکرد تیم خود در برابر شاگردان پپ گواردیولا گفت:

آنها به شدت ما را تحت فشار گذاشتند، به شدت ما را پرس کردند. ما قادر نبودیم بطور همزمان با پرس آنها، به خوبی پا به توپ شویم. آنها در نیمه اول با خطاهای بسیاری ما را متوقف کردند، خطاهایی زیرکانه که از سوی بازیکنانی با تجربه همچون اوتامندی انجام میشد. ما می خواستیم بیشتر در فاز هجومی ظاهر شویم. در نیمه اول کنترل بسیار خوبی بر توپ و میدان داشتیم، ولی در نیمه دوم کار ما، بسیار دشوارتر بود. مقابل تیمی قدرتمند، مقاومت فوق العاده ای با ده بازیکن به نمایش گذاشتیم. این نشانگر شخصیت بزرگ بازیکنان است.

وی همچنین در مورد صحنه بحث بر انگیز بازی (اخراج فلینی) گفت:

به نظرم اخراج فلینی، ناشی از عملکرد زیرکانه یک بازیکن بسیار باتجربه و بسیار باهوشِ آرژانتینی بود. من آن صحنه را ندیدم، پس از پایان بازی که با فلینی صحبت کردم، او احساس می کرد که مستحق کارت قرمز بوده است، چون او فلینی است. با اتکینسون هم صحبت کردم و او گفت به نظرش آن حرکت باید با کارت قرمز جریمه می شد. در تونل آگوئرو را دیدم، بینی و سرش نشکسته بود، صورت او مثل همیشه خوب و سالم بود.

در پایان بازی، در موقعیت کرنر ارسالی به محوطه جریمه یونایتد، فسو منساه، بازیکنی که در آخرین دقایق بازی، بجای میخیتاریان، وارد زمین شده بود، دچار مصدومیت شد و داور هم در همان لحظات، سوت پایان بازی را به صدا درآورد. مورینیو در مورد شرایط این بازیکن گفت:

فوسو منسا نیز مصدوم شده است، او در آخرین صحنه بازی با مصدومیت جدی مواجه شد.

خوزه در مورد سرنوشت رقابت برای کسب سهمیه گفت:

به نظرم منچستر سیتی بین چهار تیم برتر خواهد بود. رقابت برای آخرین سهمیه بین ما، لیورپول و آرسنال است.

و در پایان، مورینیو در مورد بازی بعدی تیم خود گفت:

در مقابل سوانسی با وجود حمایت هواداران و ۲۴ بازی بدون شکست متوالی، سعی خواهیم کرد بهتر ظاهر شویم.

لازم به ذکر است که در پایان بازی، اریک بایلی به عنوان بهترین بازیکن این دیدار حساس، انتخاب شد.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *