خانه / هیچکدام / صحبت های فیل جونز پس از بازگشت دوباره اش به ترکیب منچستریونایتد

صحبت های فیل جونز پس از بازگشت دوباره اش به ترکیب منچستریونایتد

فیل جونز پس از بازی دیشب از حس و حالش پس از برگشتش به ترکیب اصلی تیم پرده برداشت…

یونایتدفنز – فیل جونز گفت که با وجود پیشنهاداتی که از ارسنال و استوک سیتی داشته هیچگاه حتی به فکر رفتن به انجا هم نکرده و معتقد نبوده چیزی فراتر از انکه در یونایتد میتواند به دست بیاورد انجا انتظارش را میکشد. او در همان دوران مصدومیتش به رسانه ها گفته بود که میخواهد بماند و برای جایگاهش در تیم بجنگد.
البته از قضا همانطور هم شد و او در همین یک ماه اخیر توانست برای اولین بار از اکتبر ۲۰۱۵ سه بازی مستقیم برای منچستریونایتد به میدان برود.

اخرین زمانی که فیل جونز در ترکیب اصلی تیم نقش داشت منچستر تحت نظر فن خال صدر نشین گروه خود در چمپیونزلیگ بود و در لیگ برتر نیز جزو ۴ تیم برتر بود. همه چیز برای جونز به خوبی پیش میرفت تا انکه درست قبل از نیم فصل با مصدومیت زانو مواجه شد، از ان پس جونز یا بازی های منچستریونایتد را از روی سکو ها تماشا میکرده یا برای تیم زیر ۲۱ ساله ها بازی میکرده. او قبل از بازی ای که در باربر سوانسی سیتی و تحت هدایت مورینیو به میدان رفت، ۴۶ بازی رسمی تیم را از دست داده بود. البته ممکن بود اگر به خاطر مصدومیت های اریک بیلی و کریس اسمالینگ نبود او هنوز بازی های منچستریونایتد را از روی نیمکت ذخیره ها تماشا میکرد اما مطمئنا او از فرصت های به دست امده بیشترین استفاده را کرده.

photo_2016-11-25_23-42-44

او در این باره طی اخرین اظهار نظر خود گفت:

مربی همیشه در حال دادن اعتماد به نفس به من است، من حسه خوبی از تمرینات دارم و بسیار از مربی متشکرم که فرصتی را که میخواستم به من داده است.
مورینیو خیلی رک است، که به عنوان یک بازیکن این بسیار برای من خوب است. یک مربی باید صادق باشد تا بازیکن بفهمد کی اشتباه کرده و کی به خوبی بازی کرده.
من هنوزم باید مراقب مصدومیتم باشم اما بودن در کنار بچه ها در رختکن و تمرینات حسه واقعا خیلی خوبی است.

مچستریونایتد از زمان بازشگت فیل جونز به ترکیب اصلی شکست ناپذیر بوده است و با توجه به ادامه مصدومیت اسمالینگ و بیلی انتظار میرود فیل جونز حالا حالا ها وقت داشته باشد تا به درخشش خود ادامه دهد.

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *