خانه / هیچکدام / صحبت های فلینی در مورد فینال حساس لیگ اروپا

صحبت های فلینی در مورد فینال حساس لیگ اروپا

مروانه فلینی، هافبک جنگنده شیاطین سرخ، که با نزدیک شدن به انتهای فصل، نقش مهم تری در تیم مورینیو پیدا کرده است، از جدال حساس برابر آژاکس می گوید.

 

یونایتد فنز- فلینی در مورد انگیزه بالای خود برای این بازی می گوید:

برای آنکه چیزی ببرید فوتبال بازی می‌ کنید، هر روز بیدار می‌ شوید و در راستای آن هدف تمرین می ‌کنید. اگر قهرمان لیگ اروپا‌ شویم، لحظه فوق ‌العاده ای خواهد بود اما هنوز کارهای زیادی است که باید انجام دهیم. همه‌ بازیکنان می‌ خواهند این کار را انجام دهند. برای رسیدن به فینال سخت تلاش کرده ایم و انگیزه‌ داریم پیروز شویم. این عنوان بزرگی است که باشگاه هرگز در آن قهرمان نشده است.

وقتی از فلینی درباره گل سرنوشت ساز او در بازی با سلتاویگو پرسیده شد، گفت:

بله گل مهمی بود چون ما را به فینال رساند. به نظرم همه‌ بازیکنان، عوامل، طرفداران و باشگاه به صورت کلی لیاقت آن را دارند.

وی در مورد حمایت هواداران هم گفت:

هواداران فوق ‌العاده بودند، آنها ما را در هر بازی به جلو پیش می برند. ما ۱۴ بازی در لیگ اروپا انجام داده ایم که بازی های زیادی است اما اکنون به فینال رسیده ایم و برای پیروزی هر کاری انجام خواهیم داد.

فلینی ضمن تمجید از قدرت و انگیزه بالای آژاکس، تجربه بالای بازیکنان یونایتد را عامل مهمی در برتری مقابل این تیم هلندی می داند:

آژاکس باشگاهی بزرگ و تاریخی است و بازیکنان با استعداد زیادی در آنجا بازی کرده اند. در حال حاضر آنها بازیکنان جوان و با استعداد و پر انرژی دارند. بازی رفت آنها در برابر لیون را مشاهده کردیم و آنها در همه جا حضور داشتند. بازی سختی خواهد بود اما ما با تجربه هستیم. به نظرم تجربه همیشه مهم است. ما ترکیب خوبی از تجربه و استعداد داریم که برای تیم خوب است و می‌ دانیم که باید چگونه در برابر آنها بازی کنیم. باید صبر کنیم تا ببینیم در ۲۴ می چه اتفاقی رخ خواهد داد.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *