خانه / هیچکدام / صحبت های فلینی در مورد حساسیت بازی با اندرلخت

صحبت های فلینی در مورد حساسیت بازی با اندرلخت

این هافبک بلژیکی معتقد است تیمش بازی حساس و مشکلی را در برابر اندرلخت، پیش رو خواهد داشت.

 

یونایتد فنز- مروانه فلینی، پیش از دیدار حساس منچستر یونایتد در برابر اندرلخت بلژیک، در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، در مورد حساسیت این بازی گفت:

وقتی مقابل یک تیم خارجی یا حتی انگلیسی بازی می کنیم، همه آنها می خواهند منچستر یونایتد را شکست دهند پس همه کار خواهند کرد تا سعی کنند آن کار را انجام بدهند. ولی ما وقتی در اولدترافورد بازی می کنیم شانس بزرگی داریم. می دانیم که چگونه در آنجا بازی کنیم و همه کار خواهیم کرد تا سعی کنیم به نیمه نهایی برسیم. به نظرم امشب بازی بزرگی خواهد بود و ما همه کار خواهیم کرد تا پیروز شویم. ما در بازیهای خانگی در اروپا بسیار خوب عمل کرده ایم و گلهای زیادی نیز به ثمر رسانده ایم. حالا باید به این روند ادامه دهیم و دوباره امشب پیروز شویم تا بتوانیم به نیمه نهایی صعود کنیم.

وی همچنین از هواداران درخواست کرد که برای حمایت همه جانبه از تیم خود، اولدترافورد را پر کنند:

این بازی متفاوت خواهد بود. استادیوم ما سه برابر از استادیوم اندرلخت بزرگتر است، پس جو کاملا متفاوتی خواهد داشت. همگی در باشگاه، اعم از بازیکنان، مربی، کادر فنی، می خواهند که تمام مسیر را طی کنیم، پس ما هم برای این هدف تلاش می کنیم. هواداران همیشه در انتظار بازی های اروپایی هستند و البته که به ما کمک خواهند کرد. آنها سر و صدا خواهند کرد و ما را به جلو خواهند راند تا در دیداری حیاتی پیروز شویم. ما به فینال نزدیک و نزدیکتر می شویم، جایی که می خواهیم در آنجا باشیم. ولی ما الان فقط می توانیم به بازی امشب فکر کنیم و برای پیروزی به میدان برویم.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *