چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / صحبت های زیدان باب دل هواداران یونایتد

صحبت های زیدان باب دل هواداران یونایتد

باردیگر فلورنتینو پرز در مورد تمایل دخیا به حضور در برنابئو جویا شد، اما این بار با پاسخی عجیب از جانب مربی فرانسوی برخورد نمود.

یونایتد فنز – این سنگربان ۲۷ ساله چندین بار پیشنهاداتی برای پیوستن به رئال مادرید دریافت نموده است و آخرین بار در سال ۲۰۱۵ تقریبا تا مراحل پایانی این روند پیش رفت، اما در روز ددلاین قبل از پایان مهلت انتقال موفق نشدند مدارک لازم را فکس کنند و این خرید به سرانجام نرسید.

با وجود ارتباطات وسیع وی با مادرید هیچ وقت شایعات در این مورد از بین نخواهد رفت و آخرین موارد حاکی از آن است توقع دخیا این می باشد که در صورت پیوستن به کهکشانی ها دستمزد وی یکی از بالاترین ارقام در تاریخ این باشگاه خواهد بود. اما زین الدین زیدان در این مورد جور دیگری پاسخ داده است:

” آیا متوجه هستید که من دو دروازه بان دارم؟ من مربی رئال مادرید هستم و از وجود این دو دروازه بان بسیار راضی و خوشنودم، و همواره صحبت من همین خواهد بود. کیلور را به خوبی می شناسم و ممکن است لازم باشد کمی بیشتر به خود فشار بیاوریم، مثل همیشه. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو دو بازیکن دیگر می خواهد

کار منچستر با نقل و انتقالات تمام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *