خانه / هیچکدام / صحبت های رومرو با MUTV

صحبت های رومرو با MUTV

رومرو برای اولین بار به زبان انگلیسی با شبکه منچستر یونایتد مصاحبه کرد.

 

یونایتد فنز- سنگربان شماره دو منچستریونایتد، با کانال اختصاصی باشگاه گفتگو کرده است. باهم صحبت های این دروازه بان آرژانتینی را مرور می کنیم.

تیم به من اعتماد بنفس می دهد. بله، این خیلی مهم است. من رایگان به یونایتد آمدم، هیچکس مرا نمی شناخت و حالا خوزه مورینیو و بازیکنان اعتماد بنفس زیادی به من دادند و این برای من خیلی مهم است. سعی می کنم بهترین عملکرد خود را برای تیم به نمایش بگذارم. مهمترین چیز، تیم و هواداران هستند و ما برای پیروزی به استکهلم می رویم.

وی در مورد پنالتی که در بازی با ساوثهمپتون مهار کرد گفت:

من یک سال با گابیادینی در سمپدوریای ایتالیا همبازی بودم، تمرینات زیادی را با او انجام داده ام، شاید وقتی او پشت توپ ایستاد در ذهن خود تصمیم گرفتم و گفتم مطمئنا به راست خواهد زد، همان سمت خواهم پرید. این برای تیم و من بسیار مهم است. بازی امروز، بخاطر اعتماد بنفس تیم برای ما مهم بود، به گل نرسیدیم ولی گلی نیز دریافت نکردیم. این برای ما خوب است.

رومرو در مورد عملکرد خط دفاعی تیم هم گفت:

به نظرم ما در دفاع عملکرد بسیار بسیار خوبی داشتیم. فقط اسمالینگ و جونز خوب نبودند، بلکه بایلی و دارمیان نیز خوب بودند. هافبک های میانی کمک زیادی به دفاع کردند، توانزبه در نیمه اول و کریک در نیمه دوم این کار را کردند.اما برای ما، کسب کلین شیت جهت بالا رفتن اعتماد بنفس تیم در آستانه فینال لیگ اروپا بسیار مهم بود.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *