خانه / هیچکدام / صحبت های خوزه مورینیو پس از بازی با آرسنال

صحبت های خوزه مورینیو پس از بازی با آرسنال

سرمربی شیاطین سرخ، پس از باخت در برابر شاگردان آرسن ونگر، به سوالات خبرنگاران در مورد بازی پاسخ داد.

 

یونایتد فنز- خوزه مورینیو در مورد عملکرد تیمش در این بازی گفت:

از نتیجه ناامید شدم، ولی در کل از عملکرد راضی بودم. من عملکرد انفرادی و گروهی را خیلی خیلی می پسندم. سعی کردیم‌ پیروز شویم، برای پیروزی بازی کردیم، بخوبی دفاع کردیم و به نظرم آرسنال بهتر از ما نبود. نمی توانم از آن دسته بازیکنانم که در هفت هفته اخیر حتی یک دقیقه فوتبال بازی نکرده اند، بیش از این توقع داشته باشم. جونز، اسمالینگ و ماتا فوق العاده بودند.

مورینیو در مورد عملکرد اکسل توانزبه در اولین بازی خود به عنوان بازیکن ثابت، گفت:

اکسل همیشه در حال نزدیک شدن به ترکیب بود اما به او گفتم که نا امید نشود چون فرصت از راه خواهد رسید و آن فرصت، امروز بود. به نظرم الکسیس سانچز دیگر باید نام توانزبه را بخاطر بسپارد، چون او بسیار خوب بازی کرد.بازی کردن در برابر آرسنال راحت نیست. من فقط از او خواستم خونسرد باشد و هرچه در توان دارد، ارائه کند.

خوزه در مورد بازی مهم پیش روی یونایتد در لیگ اروپا گفت:

بله، من قهرمانی در لیگ اروپا را می خواهم، اما همانند امروز، ما سعی می کنیم که در تک تک بازیهایمان نتیجه بگیریم. برای پایان دادن فصل در بین چهار تیم اول باید در چهار بازی پیروز شویم، و برای قهرمانی در لیگ اروپا باید در دو بازی برنده شویم. بردن دو بازی از چهار بازی آسانتر است.  پنجشنبه مهمترین بازی فصل است.پوگبا بازی نکرد، راشفورد کمی بازی کرد. سایرین نیز بازی نکردند بنابراین پنجشنبه تیمی با شرایطی خوب خواهیم داشت.

مورینیو در انتهای صحبت های خود، کنایه ای هم به تیم برنده زد:

برای هواداران آرسنال خوشحال هستم. وقتی هایبوری را ترک می کردم، گریه می کردند، وقتی امارات را ترک می کردم، گریه می کردند. آنها لایق این خوشحالی بودند، آرسنال واقعا باشگاه خوبی است. آخرین جامی که بردم سه ماه پیش بود و اهمیتی به آن موضوع نمی دهم. آیا فکر می کنید من لذت می برم از اینکه باشگاه بزرگی همچون آرسنال در هیچ جامی قهرمان نمی شود؟ خدای من !!! اینطور نیست.

 

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *