خانه / هیچکدام / کنفرانس خوزه مورینیو، پیش از بازی در برابر ساوثهمپتون

کنفرانس خوزه مورینیو، پیش از بازی در برابر ساوثهمپتون

سرمربی شیاطین سرخ، پیش از بازی خارج از خانه، مقابل قدیس ها، به بیان اوضاع فعلی تیم خود پرداخت.

 

یونایتد فنز- خوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، پیش از این بازی، ضمن بیان این نکته که هیچ بازی را دست کم نمی گیرد، اذعان کرد که برای بازی فردا، سیستم خاصی در نظر دارد. وی گفت:

من باید تیمهایی را با حداقل شرایط برای جنگندگی در کسب نتایج می ساختم. ما ۲-۰ مغلوب آرسنال شدیم، برای نتیجه جنگیدیم. ۲-۱ مغلوب تاتنهام شدیم و برای نتیجه جنگیدیم و می خواهیم برای کسب نتیجه بجنگیم. نمی خواهم تیمی را به میدان بفرستم که مردم احساس کنند ما برای نتیجه گرفتن نمی جنگیم. ما برای کسب نتیجه می جنگیم.

بازیکنان را با ترکیب چرخشی به میدان خواهم فرستاد. همانطور که می گفتم، بلیند مقابل ساوتهمپتون بازی نخواهد کرد و فلینی بازی خواهد کرد چون او در سه بازی اخیر به میدان نرفته است و اینها نمونه هایی هستند از اینکه ما سعی نمی کنیم بازیکنان را خسته کنیم وقتی قرار است آنها بازی کنند چون بازیکنان دیگری در اختیار نداریم و من نمی توانم چهار یا پنج نوجوان را به یکباره در خط حمله قرار دهم. من نمی توانم این کار را با آنها کنم.

خوزه در مورد شرایط پل پوگبا با توجه به اینکه به تازگی پدر خود را از دست داده، گفت:

فکر نمی کنم پل شرایط بازی را داشته باشد. ما او را کاملا آزاد گذاشته ایم تا هر وقت که فکر کرد آماده است به تیم ملحق شود. به نظرم مراسم خاکسپاری پدر او باید بین سه شنبه و چهارشنبه در فرانسه برگزار شود.

آنتونی مارسیال در چند بازی اخیر خود برای یونایتد، همواره مورد تحسین مورینیو قرار گرفته و توانسته بار دیگر جایگاه خود را در تیم پیدا کند. خوزه راجع به این بازیکن گفت:

بله، او خوب بود. او در مقابل آرسنال خوب عمل کرد، قابل قبول نیز بود. مقابل سلتا بازی نکرد چون گزینه ها متفاوت بودند ولی او قابل قبول است و از آن دست بازیکنانی است که برایشان خیلی مهم است ۹۰ دقیقه بازی کنند. اسمالینگ، جونز، ماتا، برای آنها خیلی مهم است که ۹۰ دقیقه بازی کنند.

در انتها، مورینیو در مورد بازگشت فسو منساه از مصدومیت، هم توضیحاتی داد:

حالا ما به همه نیاز داریم. فوسو منسا تنها بازیکنی است که شانس کوچکی برای حضور در فینال دارد و حتی این جوان هم تمام تلاش خود را می کند تا آماده باشد چون آمادگی سایر مصدومین غیر ممکن است.

 

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *