خانه / هیچکدام / صحبت های خوزه مورینیو، پس از تساوی برابر ساوثهمپتون

صحبت های خوزه مورینیو، پس از تساوی برابر ساوثهمپتون

سرمربی شیاطین سرخ، پس از یک تساوی  دیگر در خارج از خانه، در مورد بازی و عملکرد بازیکنان توضیحاتی داد.

 

یونایتد فنز- خوزه مورینیو، پس از این بازی، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. وی در ابتدا در مورد عملکرد بازیکنان خود گفت:

بازیکنان عطش خود را برای فینال به نمایش گذاشتند. به نظرم ما در مقابل یک تیم خوب، بازی خوبی به نمایش گذاشتیم، تیمی که سعی در کسب پیروزی داشت چون سعی داشت فصل را بهتر به پایان برساند و احتمالا در انتهای فصل هشتم خواهد بود. به نظرم ما فراتر از قابل قبول عمل کردیم، همه بازیکنان به من انرژی مثبت دادند. البته که سرخیو رومرو عملکرد بسیار خوبی داشت، باید بگویم فراتر از خیلی خوب بود، او چندین مهار فوق العاده داشت. تیم بدون نقص نبود ولی به نظرم بازیکنان بطور انفرادی نشانه های مثبتی برای من ارائه کردند، آنها انگیزه بالایی از خود نشان دادند و به من نشان دادند که می خواهند در فینال حضور داشته باشند. نشان دادند که می خواهند یکی از گزینه های من باشند و هر آنچه در توانشان بود به نمایش گذاشتند ولی ما هنوز بازی یکشنبه را پیش رو داریم.

مورینیو در مورد مصدومیت فلینی در این بازی توضیحاتی داد:

در مورد فلینی باید صبر کنیم. او گفت رباط پاره نکرده ام. معتقد است مصدومیت جزئی است ولی مصدومیت جزئی عضلانی می تواند مسئله بزرگی باشد. بیایید تا فردا صبر کنیم. نتوانستم از او مراقبت کنم چون پس از محرومیت نیاز به بازی داشت. بازیکنان فقط به استراحت نیاز ندارند، آنها به بازی کردن نیز نیاز دارند. خودم یا تصمیمی که گرفتیم را مقصر نمی دانم اما بیایید منتظر بمانیم. بازیکن دیگری که مشکلات جزئی دارد، اریک بایلی است که می تواند مشکل جزئی داشته باشد، چون او در فینال به میدان نخواهد رفت.

 

خوزه عملکرد رومرو را در این بازی ستود و از داشتن سه دروازه بان حرفه ای با سطحی بالا، ابراز خوشحالی کرد و گفت:

شیاطین به دستان مطمئنی سپرده شده اند. ما سه دروازه بان باورنکردنی داریم. دو نفر از آنها جزء بهترینهای جهان هستند و یکی از آنها نیز خواهد شد. ما دروازه بان تیم ملی آرژانتین و اسپانیا را در اختیار داریم، دو کشوری که جزء بهترین کشورهای دارای رگ و ریشه در زمینه دروازه بانی هستند. ما این دو نفر را در اختیار داریم و آنها باورنکردنی هستند و باز هم می گویم که آن جوان پرتغالی (پریرا) دروازه بان بسیار خوبی است پس به همین دلیل ما را به دستان امنی سپرده اند. من از این بابت بسیار خوشحال هستم و از رابطه ای که بین آن سه نفر وجود دارد نیز بسیار راضی هستم. آنها همگی به همدیگر انگیزه می دهند که باعث می شود روحیه واقعا فوق العاده ای داشته باشند.

از وی در مورد استفاده دوباره از دخیا سوال شد و اینکه دخیا کی دوباره به میدان خواهند رفت؟ وی اینگونه جواب داد:

به نظرم اولین بازی تور پیش فصل آینده در لوس آنجلس مقابل گالکسی به میدان خواهد رفت. امیدوارم پریرا مقابل کریستال پالاس درون دروازه قرار بگیرد و سرخیو نیز‌ در فینال حضور داشته باشد و خوشبختانه مشکلی با این دو دروازه بان نداریم. دیوید بهترین جهان است و طبیعتا می خواهیم بهترین دروازه بان جهان را حفظ کنیم.

خوزه مورینیو در مورد تصمیم خود برای بازی بعد در لیگ در برابر کریستال پالاس گفت:

جوانان مقابل پالاس به میدان می روندیکشنبه روز بزرگی برای جوانان است چون اکثر آنها بازی خواهند کرد. امیدوارم تماشاگران از آن لذت ببرند، جدا از اینکه تیم بزرگ و قدرتمند یونایتد به میدان نخواهد رفت و امیدوارم سم بزرگ نیز ثابت کند که واقعا دوست من است و بازی را جدی نگیرد و بنتکه را برای استراحت به خانه بفرستد.

مورینیو در انتها در مورد بازی حساس تیمش در فینال لیگ اروپا هم گفت:

آیا لیگ اروپا موفقیت فصل را رقم می زند؟ من این را از دید شما رسانه ها درک می کنم و از این منظر که تیتر بزرگی خواهد شد. درک می کنم که ما در فینال هستیم بازگشت ما به لیگ قهرمانان تفاوت بزرگی برای شما رقم خواهد زد و کل فصل تیم را تحلیل خواهید کرد، ولی می دانم که من و بازیکنانم چه عملکردی داشته ایم و از دید ما، قبول نخواهیم کرد که یک گل و یک تیرک و یک مهار و چیزهایی از این قبیل که فینال را رقم‌ می زند، این را ثابت کند که ما خوب یا بد عمل کرده ایم. به نظرم هر آنچه در توان داشته ایم را ارائه کرده ایم، در مقابل بسیاری از شرایط سخت جنگیده ایم و هر اتفاقی رخ دهد، من به بازیکنانم افتخار می کنم.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *