خانه / هیچکدام / صحبت های خوزه مورینیو، پس از برد ارزشمند در زمین سلتاویگو

صحبت های خوزه مورینیو، پس از برد ارزشمند در زمین سلتاویگو

سرمربی شیاطین سرخ، پس از پیروزی در بازی رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، در خانه سلتاویگو، از بازی شاگردان خود ابراز رضایت کرد.

 

یونایتد فنز- منچستر یونایتد، طبق قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا، در بازی رفت، مهمان تیم سرسخت سلتاویگو بود. در این بازی که از ابتدا، با حملات دامنه دار و پشت سر هم شاگردان مورینیو، همراه بود، شیاطین سرخ توانستند با تک گل مارکوس رشفورد، بردی حیاتی را کسب کنند و با روحیه ای عالی، منتظر بازی برگشت باشند.

خوزه مورینیو، پس از از این برد شیرین، عملکرد شاگردان خود را ستود و گفت:

من از عملکرد تیم بسیار راضی هستم، ولی از نتیجه خیلی راضی نیستم. در نیمه اول، باید ۲-۰ پیش می افتادیم ولی نتیجه هنوز شکننده بود. به نظرم ما برای تمام کردن نتیجه بقدر کافی بازی کردیم پس هفته آینده، بازی بزرگی در اولدترافورد خواهیم داشت. ما بقدر کافی خوب بازی کردیم تا نتیجه تمام کننده ای کسب کنیم ولی باید در اولدترافورد هم بازی کنیم. سعی کردیم بازی را ببریم ولی موقعیتهایی را از دست دادیم.

مورینیو در مورد شرایط بازی تیم خود در این مسابقه و بازی آینده در دور برگشت گفت:

در ما از دقایق ابتدایی بازی تا پایان، سعی کردیم بازی را ببریم و گلزنی کنیم ولی موقعیتهایی را از دست دادیم. ولی تیم، خوب، قوی و فشرده بود. که باعث شد جوی قدرتمند، زیبا به نظر برسد و در مقابل تیمی که بازی در مقابل آن بسیار دشوار است خوب عمل کرد چون در تقابل با روشی که آنها با هفت، هشت، نه بازیکن دفاع و یارگیری می کردند، به نظرم ما بسیار خوب بازی کردیم. عملکرد بسیار خوبی داشتیم، باید با وجود رکورد بسیار بد منچستر یونایتد در اسپانیا، بازی می کردیم، پس این خوب است ولی ما هنوز یک دیدار دیگر در اولدترافورد داریم. بیایید امیدوار باشیم که اولدترافورد از ما پیروزی بخواهد چون وقتی اولدترافورد از ما پیروزی بخواهد، ما پیروز می شویم پس این چیزی است که ما می خواهیم.

خوزه همچنین در مورد پیروزی با یگ گل برتری گفت:

این نتیجه شکننده ای است، می توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم. تماشای تراژدی سلتا در لیگ اروپا، آنها قطعا در دور برگشت لایق احترام هستند. بازیکنان با وجود دقایق زیادی از فوتبال بازی کردن خسته شده اند چون ما ۹ بازی در آپریل انجام داده ایم و این دیدار هم انجام شد، پس ۱۰ بازی در چهار و نیم هفته انجام داده ایم. بازیکنان خسته در مقابل آرسنال به میدان نخواهند رفت.

مورینیو در مورد عملکرد ستاره این روزهای منچستر، مارکوس رشفورد هم گفت:

او یک پسر ۱۹ ساله است، اما پسر ۱۹ ساله ای است که عاشق فوتبال می باشد. پسری که جلسه تمرینی را تمام می کند و نیم ساعت بیشتر می ماند تا ضربه ایستگاهی بزند و منتظر فرصت بماند. این ذهنیت او است. او تلاش، تلاش و تلاش می کند. او بسیار رشد کرده است و بیایید سن او را فراموش کنیم چون چیزی که مهم است سن نیست، کیفیت است.

رشفورد در دقایق پایانی بازی، در هنگام تعویض، لنگان لنگان زمین بازی را ترک کرد؛ مورینیو در این باره گفت:

او بازی را با مشکلی جزئی شروع کرد و طبیعتا با دوندگی مشکل او ادامه داشت. او این مشکل را احساس می کرد و مارسیال تازه نفس بود و باید ده یا پانزده دقیقه پایانی را که فکر می کردیم هنوز می توانیم گلزنی کنیم چون فضای زیادی برای بازی وجود داشت را برای ما بازی می کرد.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *