دوشنبه , مرداد ۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / صحبت های خوان ماتا خطاب به هواداران

صحبت های خوان ماتا خطاب به هواداران

هافبک اسپانیایی یونایتد عقیده دارد هواداران به چند دلیل نباید امید خود را از دست بدهند و نکاتی وجود دارد که باعث دلگرمی می شود.

یونایتد فنز – هرچند پس از این شکست امید تیم برای کسب عنوان قهرمانی تا حدودی ضربه خورد و در حال حاضر پس از تنها ۱۱ بازی ۸ امتیاز با صدر نشین جدول فاصله ایجاد شده است، اما این تنها دومین شکست یونایتد در این فصل می باشد و جایگاه دوم را تصاحب نموده اند و از طرفی پس از کسب چهار برد در چهار بازی در آستانه صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان قرار دارند و از سمتی دیگر نیز به مرحله یک چهارم نهایی کارابائو کاپ راه یافته اند.

خوان ماتا معتقد است با توجه به تمام این دستاوردها هواداران می بایست آرام و خوش بین باشند، او در وبلاگ خود چنین اظهار دارد:

” خیلی آسان نیست که پس از متحمل شدن شکست مطلب بنویسی، چرا که هوش و حواس و احساسات درگیر این رویداد است، اما تجربه به من ثابت کرده است که باید اجازه بدهیم تا کمی زمان بگذرد تا بتوانی همان نگرش سابق خود را بدست آوری. شکست خوردن سخت است هم برای ما هم برای شما. اما بازی های ملی در راه است و زمان خوبیست تا به خود آییم و به برنامه های خود سر و سامان دهیم و درباره چیزهایی که باید به اثبات برسانیم خوب فکر کنیم.”

“در واقع بازگشت به استمفورد بریج آنطور که انتظار داشتیم پیش نرفت، بازی سخت و حساسی بود و چلسی توانست با استفاده از موقعیت ها سه امتیاز این دیدار را از آن خود کند. در ورزش باید شکست را بپذیرید، با این حال ما تنها یک گل دریافت کردیم و تلاش خواهیم کرد که در بازی بعدی آن را جبران کنیم.”

” این کاریست که باید انجام دهیم و هنوز راه طولانی در پیش خواهیم داشت، پس پیش به سوی آینده.”

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رنک بازیکنان منچستریونایتد مقابل کلاب آمریکا

بررسی رنک های شیاطین سرخ مقابل حریف مکزیکی…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *