خانه / هیچکدام / صحبت های تند رونی در مورد تاتنهام

صحبت های تند رونی در مورد تاتنهام

کاپیتان شیاطین سرخ، عملکرد این باشگاه لندنی را به چالش کشیده است.

 

یونایتد فنز- کاپیتان با تجربه منچستریونایتد، عملکرد باشگاه تاتنهام را در فصلی که گذشت، پوچ و بدون هدف توصیف کرد. رونی در صحبت های خود به افتخاراتی که در این فصل با یونایتد به آنها رسیده است اشاره کرد و در مقابل، تاتنهام را باشگاهی با دست خالی در انتهای فصل دانست. وی گفت:

کسب افتخارات فوق العاده است. این همان چیزی است که بخاطر آن فوتبال بازی می کنید. درست است که بگویید ما می خواستیم به لیگ قهرمانان صعود کنیم، اما می دانید قضیه چیست، می خواستیم برویم و تلاش کنیم تا این جام را هم به چنگ بیاوریم. نگاهی به تاتنهام بیاندازید، آنها فصل شگفت انگیزی داشتند، نایب قهرمان لیگ جزیره شدند، ولی جامی برای به نمایش گذاشتن ندارند. ما نیز در موقعیت مشابه هستیم، با دو جام به لیگ قهرمانان صعود کردیم.

رونی در مورد ارزش قهرمانی در لیگ اروپا گفت:

همگی می دانیم که حضور در لیگ قهرمانان برای این باشگاه چقدر حیاتی است، پس از هر دو لحاظ این پیروزی بزرگی برای ما بود. شما می توانید بگویید که این یک جام است ولی همچنین جایگاهی در لیگ قهرمانان نیز می باشد.

وازا ضمن تمجید از عملکرد مورینیو گفت:

مربی واقعا می داند چگونه قهرمان شود. در این فصلی که با او سپری کردم، نحوه کار او را دیدم، بسیار سخت شکست می خورد، او ما را تبدیل به تیمی کرد که شکست دادن‌ آن دشوار است، و امیدوار است که ما یک یا دو گل بزنیم تا پیروز میدان شویم. ما به کسب این جامها نیاز داشتیم و صادقانه بگویم، در طی چند سال اخیر اگر می گفتید ما در دو سال گذشته ۴ جام کسب کرده ایم، آنوقت به فکر فرو می رفتید که آن جامها از کجا می توانند آمده باشند؟! ولی ما این کار را انجام دادیم، موفق به انجام این کار شدیم و احساس می کنم بعنوان یک تیم و یک باشگاه در حال پیشرفت هستیم، و اطمینان دارم که جامهای بسیار بیشتری پیش رو خواهیم داشت. این باشگاه فرد مناسبی را برای رساندن آنها به افتخارات انتخاب کرده است.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *