صحبت های اوله پیش از دیدار با لسترسیتی
صحبت های اوله پیش از دیدار با لسترسیتی

صحبت های اوله پیش از دیدار با لسترسیتی

یونایتد فنز – مصاحبه اوله گونار سولشایر قبل از آخرین دیدار لیگ برتری این فصل.

 

اوله در ابتدا درمورد اهمیت اطلاع از تاریخچه باشگاه برای بازیکنان تیم اظهار داشت:

ما می خواهیم که بازیکنان در مورد سنت و تاریخچه این باشگاه و اینکه بازیکنان قبل از آنها چه تاثیری داشته اند، بدانند. بازیکنان پیشین در پایان فصل بازی های بسیار مهمی را انجام می‌دادند، یک بازی برای قهرمانی، یک بازی برای حضور در لیگ قهرمانان.

به یاد دارم که با سر الکس یک روز قبل از بازی یک مهاجم را در اختیار نداشتیم و مجبور بودیم چارلتون را شکست دهیم تا مقام دوم را بدست آوریم. ما ۴_۰ پیروز شدیم و جوزپه روسی از آکادمی، بازی خارق العاده ای را انجام داد.

بازیکنان اکنون در حال یادگیری این هستند که سایر بازیکنان در طول تاریخ چه کاری را انجام داده اند. مارکوس یا میسن، آنها سالها در آکادمی حضور داشته اند، آنها بسیاری از بازیکنان را قبل از خودشان دیده داده اند، بنابراین این موضوع برای آنها بسیار مفید است.

سولشایر در ادامه از اهمیت اتمام لیگ در رده سوم گفت:

اینکه فصل را در رده سوم تمام کنیم برای روحیه تیم بسیار مهم خواهد بود. می دانم که از ماه اکتبر، بعد از استراحت بازی های ملی، سومین تیمی بودیم که بیشترین امتیاز را داشتیم. برای مدت بسیار طولانی، ما سومین تیم برتر بوده ایم.

در شروع فصل بیش از حد نامنظم بودیم، اکنون ما منسجم تر و قوی تر هستیم.

می خواهیم یکی از برترین های اروپا باشیم و در لیگ قهرمانان بازی کنیم، اما یک نقل قول قدیمی از وینستون چرچیل می‌گوید: موفقیت نهایی و شکست سرنوشت ساز نیست، شجاعت مداوم است که حساب خواهد شد.

به پیشرفت تیم ادامه خواهیم داد، خودمان را بهبود می بخشیم و می دانیم که این پایان سفر برای تیم نیست، حضور در لیگ قهرمانان فقط یک قدم بعدی در روند تکامل و پیشرفت ماست.

اوله در آخر از وضعیت لستر و انتظاری که از بازی روز یکشنبه خواهد داشت سخن گفت:

باید با ذهنیتی مثبت به مصاف لستر برویم. برویم تا حمله کنیم و مالکیت توپ را در اختیار خودمان بگیریم.

میدانیم که آنها تیم خوبی هستند و گاهی از شدت فشار ما را به عقب می رانند و ماهم باید از دروازه مان به خوبی دفاع کنیم. باید از سانتر کردن آنها جلوگیری کنیم چون اگر سانتر کنند و توپ وارد محوطه شود، آن وقت مهم ترین مسئله این است که چه کسی زودتر به آن توپ می رسد.

انتظار دارم از آنها عملکردی مشابه عملکرد پنج یا شش بازی گذشته شان ببینم. خودشان را در زمین نشان دهند، بدون ترس و با اشتیاق بازی کنند، حمله کنند، موقعیت ایجاد کرده و در نهایت به خوبی دفاع کنند. تیم ما هم همینجور بوده است.

امید داشتیم تا درحالی که برای پشت سر گذاشتن لستر به سه امتیاز  بازی نیاز داشتیم، به بازی آخر فصل پا بگذاریم. فکر میکنیم خیلی وقت پیش، شاید حدودا ژانویه، این مطلب را گفتم. این هدف ما بود و الان به هدف خود رسیده ایم.

برای رسیدن به این هدف، باید چند تیم را از نظر امتیازی و گل زده پشت سر می گذاشتیم و بچه ها دقیقا به روش درستی عمل کردند. ما به تعقیب آنها ادامه دادیم و حالا به بازی پایانی فصل رسیده ایم.

در چند هفته گذشته ثابت کرده ایم که یکی از آماده ترین و قوی ترین تیم ها هستیم اما بقیه تیم ها کمی از مصدومیت و ناراحتی بازیکنان شأن رنج می برند. از این نظر نگران بازیکنانم نیستم. آنها فوق العاده و سرحال اند. 

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

پیشنهاد برباتوف به لینگارد: منچستر را ترک کن!

مهاجم سابق شیاطین سرخ گمان میکند که زمان جدایی لینگارد از منچستریونایتد رسیده است. ۰

۵ دیدگاه

 1. به امید پیروزی و سوم شدنB-)

  ۰
 2. سومی تو مشت ماستM/

  ۰
 3. بچه ها به امید پیروزی منچستریونایتد محبوبترین تیم دنیا منچستریونایتد محبوبترین تیم دنیا وسومی بزن لایکو

  ۰
 4. یاد اون روزایی که با فرگی به دنبال یک فصل بدون شکست بودیم الان باید برای سومی لایکو بزنیم

  ۰
 5. اوله تو این چند هفته چندتا اشتباه کرد از مصاحبه هاش تا چینش بازیکنا.من حس خیلی بدی به بازی امروز دارم امیدوارم حسم غلط باشه نباید سهمیه رو از دست بدیم

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 15 =