چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / صحبت های آندر هررا در مورد مصدومیت بازیکنان و بازی های پیش رو

صحبت های آندر هررا در مورد مصدومیت بازیکنان و بازی های پیش رو

آندر هررا، هافبک بازی ساز و طراح شیاطین سرخ، در مورد دوری ایبرا و روخو و همچنین بازی های حساسی که یونایتد در آینده نزدیک، پیش رو دارد، صحبت کرده است.

 

یونایتد فنز- این هافبک ملی پوش اسپانیایی که نقش پر رنگی در بازی های این فصل منچستر یونایتد داشته، در کنار پوگبا، نقطه اتکای خوزه مورینیو در میانه میدان بوده است.

مارکوس روخو و زلاتان ایبراهیموویچ، پس از مصدومیت های سنگینی که به تازگی دچارش شدند، مدت زیادی، از بازی ها دور خواهند ماند و به نوعی، فصل کنونی، برای آنها به پایان رسیده است. هررا در خصوص نبود این بازیکنان گفت:

این حقیقت دارد که زلاتان دیروز به زمین تمرین آمده بود و با همه گروه صحبت کرد. واقعا صحبتهای زیادی نکرد. برای ما در ادامه فصل آرزوی موفقیت کرد. او ذهنیت شگفت انگیزی دارد، مطمئنم که او از این مصدومیت باز خواهد گشت. قدرت بدنی زلاتان و بدن او بی همتا و یکی از بهترین هایی است که من در عمرم دیده ام‌، پس به نظرم رهایی از این مصدومیت برای او نسبت به سایرین آسانتر است. شک ندارم که او باز خواهد گشت، چون عاشق فوتبال است، عاشق برنده شدن است، عاشق گلزنی است. عاشق این است که هر روز تمرین کند. در مورد روخو باید بگویم، در حال حاضر برای من، روخو یکی از بهترین مدافعان میانی جهان است. او باید بداند که می تواند به همان خوبی که بوده باشد.

هررا در مورد بازی حساس یونایتد در برابر سیتی هم گفت:

دربی منچستر بهترین بازی فصل خواهد شد. ما یک امتیاز از سیتی عقب تر هستیم و اگر پیروز شویم، شانس قرارگیری در بین چهار تیم برتر را داریم. اما اگر آنها پیروز شوند، کار برای ما خیلی سخت خواهد شد.

وی همچنین از هیجان فوق العاده رقابت های لیگ اروپا گفت و اینکه قصد دارد این بار، برنده فینال باشد:

ما همچنین لیگ اروپا را هم داریم، رقابتی که مرا بسیار هیجان زده می کند. چون من سه یا چهار سال پیش در فینال بازنده شدم و می خواهم آن چاقو را از پشت خود بیرون بکشم. پس خوشبختانه می توانیم برای قهرمانی نیز بجنگیم، اما می دانم که سلتاویگو تیم بسیار خوبی است. آنها تیم بسیار سرسختی هستند.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *