خانه / هیچکدام / صحبت های آنتونیو کونته در مورد هند آندر هررا که منجر به گل رشفورد شد

صحبت های آنتونیو کونته در مورد هند آندر هررا که منجر به گل رشفورد شد

سرمربی ایتالیایی چلسی، با وجود شکست در برابر منچستر یونایتد، از سرزنش کردن داور، در مورد قضاوت صحنه تماس توپ با دستان آندر هررا، امتناع کرد.

 

یونایتد فنز- در بازی دیروز دو تیم منچستریونایتد و چلسی، صحنه بحث برانگیزی در همان ابتدای مسابقه رخ داد. در این صحنه که منجر به گل اول شیاطین سرخ شد، توپی را که نمانیا ماتیچ، هافبک چلسی، سعی می کرد دفع کند، به دستان آندر هررا، هافبک بازی ساز منچستر یونایتد برخورد کرد و او همین توپ را با دید بسیار عالی خود، برای مارکوس رشفورد ارسال کرد و مهاجم جوان یونایتد هم از این پاس زیبا، نهایت استفاده را برد و گل اول شیاطین سرخ را روانه دروازه آسمیر بگوویچ، سنگربان دیروز شیرهای آبی لندن کرد.

با این حال، آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، پس از پایان بازی، از سرزنش بازیکنانش و همچنین داور، در مورد آن صحنه جنجالی، امتناع کرد. وی به خبرنگار Sky Sports گفت:

در بازی در برابر بورنموث هم در صحنه ای بسیار شبیه این صحنه، ما گل خوردیم. در برابر کریستال پالاس هم داور یک خطای هند کاملا واضح را برای ما نگرفت. در بازی با استوک سیتی هم داور یک پنالتی کاملا مشکوک به سود حریف اعلام کرد. اما این ها آنقدر هم مهم نیستند. چیزی که در حال حاضر برای ما اهمیت زیادی دارد، یافتن راه حلی برای این قضیه است؛ به هر حال تصمیم داور در این بازی به ضرر ما تمام شد و ما بد شانس بودیم.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

یک کامنت

  1. show mane in conteye foghe utubusi,bazi ba swanseeshuno dashtam mididam,azpiliqueta ba dastesh ghashang toopo zad,davar penalty nagereft,ounja saket bud,bad 10 min bad goal zadan hamchin parid samte tamashagara in conte,mage hayejane control shode darim

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *