خانه / هیچکدام / صحبتهای مورینیو پس از صعود به فینال لیگ اروپا

صحبتهای مورینیو پس از صعود به فینال لیگ اروپا

خوزه مورینیو در پایان بازی، از رسیدن به فینال لیگ اروپا، پس از یک فصل دشوار، بسیار راضی بود.

 

یونایتد فنز- سرمربی منچستر یونایتد، پس از این بازی حساس، از صعود به فینال لیگ اروپا، ابراز خوشحالی کرد و گفت:

من در ویگو احساس راحتی داشتم، به یاد نمی آورم حتی یک موقعیت داشته باشند، ما کار را تمام نکردیم و امروز آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند. به بازیکنانم می گفتم که از جلو حریف را پرس کنند ولی سخت است، آنها به فکر این بودند که به فینال نزدیک شده اند و سپس عقب نشستند. پس از بازی رفت، باید حدس می زدم که این اتفاق خواهد افتاد، ما با تفاوت زیاد تیم برتر‌ زمین در اسپانیا بودیم ولی هرگز کار را تمام نمی کنیم. باید تا انتها عذاب بکشیم، همه چیز در خطر بود ولی بچه ها جنگیدند و همه چیز را تصاحب کردند. من برای آنها خوشحال هستم. طبیعتا یونایتد بازیهای بزرگی داشته است و این مهمترین بازی در تاریخ باشگاه نبود، ولی راه خوبی برای رسیدن به فینال بود.

مورینیو از عملکرد اریک بایلی در زمین دفاع کرد و در مورد صحنه اخراج این بازیکن گفت:

حادثه بایلی را ندیدم ولی او فوق العاده بود. دیداری احساساتی برای همه بود. بازیکن بسیار مهمی را از دست دادیم، در حالیکه بازیکنان زیادی در اختیار نداریم.

خوزه در مورد آژاکس و  تقابل با این تیم در بازی فینال گفت:

لیگ هلند یکشنبه به پایان می رسد. آژاکس دوازده روز برای آماده سازی فرصت خواهد داشت. فینال بین دو تیم هیولا است، یونایتد و آژاکس تاریخی غنی دارند.

مورینیو همچنین در مورد شرایط تیم، در مدت زمان باقی مانده تا فینال لیگ اروپا گفت:

ما پیش از فینال سه دیدار در لیگ پیش رو داریم. خوشبختانه کریستال پالاس هدفی برای جنگیدن ندارد، چون تغییرات بسیاری در ترکیب خواهم داد. هر بازی داستان متفاوتی دارد اما داستان این فصل ما این بوده است که بدون گلزنی کافی خوب بازی کنیم.اگر قهرمان لیگ اروپا شویم، فراتر از خوشحال می شوم، چرا که فصل بسیار سختی را پشت سر می گذاریم.

درباره ی محمد زنده دل

محمد زنده دل
سلام به همه هواداران شیاطین سرخ. محمد زنده دل هستم از بجنورد. یازده سالم بود که با دیدن بازیهای اسطوره مون David Beckham، منچستر یونایتد رو شناختم و با خریدن پیراهن شماره 7 منچستر، عاشق این تیم شدم. عشقی که هنوزم ادامه داره...

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *