دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / صبر یونایتد تا اواخر تابستان برای به خدمت گرفتن خامس رودریگز با هزینه کمتر

صبر یونایتد تا اواخر تابستان برای به خدمت گرفتن خامس رودریگز با هزینه کمتر

ممکن است منچستر یونایتد برای به خدمت گرفتن خامس رودریگز تا اواخر تابستان صبر کند تا این انتقال با هزینه کمتری صورت بگیرد.

یونایتد فنز – اگر خامس رودریگز تا اواخر تابستان نتواند تیمی برای خود پیدا کند، فلورنتینو پرز ممکن است مجبور شود قیمت این بازیکن را کاهش دهد.

منچستر یونایتد و پاریس سنت ژرمن از معدود تیم هایی هستند که خواهان این بازیکن بازی ساز هستند و رئال امیدوار است تا با قیمتی نزدیک به ۶۵ میلیون یورو که برای خرید این بازیکن در سال ۲۰۱۴ از موناکو پرداخت کرده است او را واگذار نماید. اما به نظر می رسد تاکنون تیم های سطح بالای اروپایی علاقه ای به پرداخت این مبلغ برای این بازیکن ندارند. بر طبق گزارشات گویا خامس مقصد خود را الدترافورد اعلام کرده و حتی به توافقات شخصی با یونایتد هم دست پیدا کرده است. اما با این حال به نظر نمیرسد مورینیو به همه ی خواسته های رئال تن بدهد.

یونایتد در حال حاظر تمرکز خود را بر روی به خدمت گرفتن آلوارو موراتا از رئال گذاشته است که قیمتی بالاتر از ۶۰ میلیون برای آن باید پرداخت کند. در همین حال که خامس تلاش میکند به یونایتد بپیوندد به گفته دیاریو گل اما وی یونایتد را تهدید هم کرده است که در برنابئو میماند. اما گزینه های دیگر برای خامس در حال کم رنگ شدن هستند و تنها علاقه یونایتد برای پیوستن به این تیم باقیمانده است.

زین الدین زیدان مشتاق مهاجمی است که در فرصت هایی که به او داده می شود تلاش کند.

به ادعای دیاریو گل اگر پیشنهاد قابل قبولی در این تابستان برای خامس رودریگز نرسد، فلورنتینو پرز مجبور است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی این بازیکن را با قیمتی کمتر به فروش برساند. پرز میخواهد تا زیدان برای یک فصل دیگر به خامس بازی دهد، اما زیدان اعتقادی به این بازیکن ندارد. اما امضای قرارداد موراتا با یونایتد به این معنی است که رئال دیگر علاقه ای به فروش بازیکن به این تیم ندارد.

رئال ممکن است اگر قرار باشد انتقال خامس با مبلغ پایینی در اواخر تابستان صورت بگیرد، از این دو انتقال تا پیش از سوپرجام در برابر یونایتد که در ماه آینده است جلوگیری کند.

درباره ی محمد ناصر احمدی

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *