پنج شنبه , اسفند ۳ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / شیکاگو فایر به دنبال خرید شوان اشتایگر در تابستان

شیکاگو فایر به دنبال خرید شوان اشتایگر در تابستان

شوان اشتایگر طرد شده در همین تابستان به احتمال فراوان منچستر را ترک خواهد کرد و شیکاگو فایر از مشتری های وی محسوب میشود…

یونایتدفنز – در صورت وقوع همچین انتقالی باستین شوان اشتایگر میتواند به گرانترین بازیکن تاریخ لیگ MLS امریکا تبدیل شود. به گزارش سایت گل این تیم امریکایی به وی حقوق سالیانه ای به ارزش ۵٫۵ ملیون دلار میشنهاد داده است.

شیکاگو فایر تحت هدایت ولجکو پوانویچ نتوانسته انتظارات را براورده کند و در شرایط مطلوبی قرار ندارد با این حال انها به خرید باستین شوان اشتایگر امیدوار مانده اند.
پوانویچ در اوایل همین ماه با شوان اشتایگر ملاقات داشته است و به گفته وی دیدار انها به خوبی پیش رفته است و او رضایت خود را ابراز داشته است.

باستین شوان اشتایگر پس از به اتمام رسیدن قراردادش در بایرن مونیخ توسط فن خال به الدترافورد اورده شد اما همانند بقیه تیم نتوانست نمایش چندان درخشانی را از خود نشان دهد و فصل کابوس وار خود را با مصدومیت به پایان رسانید. هر چند او توانست برای یورو ۲۰۱۶ خود را اماده کند و قبل از خداحافظی اش از بازی های ملی مقابل اوکراین به میدان برود و حتی موفق شد بک گل نیز برای المان به ثمر برساند.
با امدن مورینیو به منچستر او از تیم اصلی کنار گداشته شد و حتی اجازه تمرین کنار انها را نیز تا همین چند هفته پیش نداشت، با این وجود او همواره اصرارش بر این بوده که اماده بازی است و اگر مورینیو به او احتیاج پیدا کند امادگی لازم برای برگشت به میادین را دارد.
پس از انکه مورینیو کمی نرمش نشان داد و او را به تمرینات فرا خواند شوان اشتایگر گفت حسه فوق العاده ای دارد از اینکه دوباره با بچه ها تمرین میکند، در حالی که خود مورینیو گفته بود که کار انسان دوستانه ای در حق باستین انجام داده.

با وجود تمام این قضایا خیلی بعید است که مورینیو بخواهد او را نگه دارد و انتقال او به شیکاگو فایر یا تیمی دیگر به احتمال فراوان در همین تابستان رقم خواهد خورد.

تبلیغات

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: مونیخ همیشه در یادمان خواهد ماند

ماتا درباره حادثه مونیخ توضیحاتی را ارائه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *