خانه / هیچکدام / شیرر: رونی باید از بازی های ملی خداحافظی کند

شیرر: رونی باید از بازی های ملی خداحافظی کند

آلن شیرر به وین رونی توصیه کرده که از تیم ملی انگلیس خداحافظی کند…

یونایتدفنز – وین رونی کاپیتان ۳۰ ساله تیم ملی انگلیس در یورو ۲۰۱۶ هم با این تیم به موفقیتی دست پیدا نکرد اما تصمیمی برای خداحافظی از تیم ملی کشورش نگرفته است.

رونی در فصل جدید لیگ برتر همراه با منچستریونایتد نمایش خوبی در تیم ژوزه مورینیو داشته آلن شیرر اسطوره فوتبال انگلیس می‌گوید بهتر است او با تیم ملی وداع کند تا در ترکیب شیاطین‌سرخ تداوم بیشتری داشته باشد.

شیرر در این مورد میگوید:

“وقتش رسیده که رونی از بازی‌های ملی خداحافظی کند. او حالا ۳۰ سال دارد و کاپیتان تیم باشگاهی و ملی است. بازی در این شرایط با توجه به برآورده کردن خواسته‌ها،  برایش پیوسته سخت‌تر از قبل خواهد شد. ترکیب منچستریونایتد بسیار پرقدرت است و رونی برای این که در این تیم حضور داشته باشد، نیاز دارد تا بهترین خود را به نمایش بگذارد. وقت آن رسیده که رونی کمی خودخواه باشد و به آینده خود فکر کند. متاسفم که این را می‌گویم، اما وین رونی باید به فکر بازنشستگی از بازی‌های ملی باشد.”

درباره ی داریوش رشیدی

داریوش رشیدی
متولد لامرد فارس - مدت طرفداری: از 9 سالگی - اسطوره مورد علاقه:روی کین - بازیکن مورد علاقه : مایکل کریک - فعالیت های یونایتدی خودم در شبکه اجتماعی رو با مدیریت گروه بین المللی منچستر یونایتد شروع کردم و سپس عضو مجموعه یونایتدفنز شدم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *