یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

شیاطین سرخ همچنان به دنبال لیندلوف

اخبار انتقال لیندلوف به منچستریونایتد مهم ترین خبر نقل و انتقالاتی حال حاضر در پرتغال است.

یونایتد فنز- همانطور که میدانید، BBC روز چهارشنبه مقاله ای منتشر کرد که در آن نوشته بود منچستریونایتد از خرید لیندلوف از بنفیکا منصرف شده است. و دلیل این موضوع نیز میتواند این باشد که مورینیو از عملکرد روخو و جونز راضی است و نیازی به یک انتقال بزرگ در ژانویه نیست. در حالی که رسانه های پرتغالی این انتقال را قطعی میدانستند انتظار میرفت که آنها در نسخه ی امروز روزنامه ی خود به این خبر BBC واکنش نشان بدهند ولی اینگونه نشد.

سه روزنامه ی بزرگ پرتغال(O Jogo, Record, A Bola) بر یک موضوع هم عقیده اند؛ هیچ خبری مبنی بر منصرف شدن منچستریونایتد از این انتقال به بنفیکا داده نشده است. آنها معتقد اند که انتقال هنوز در جریان است و احتمال دارد با 45 میلیون یورو انجام شود. اگرچه لیندلوف در لیست بازی آخر هفته در جام حذفی حضور دارد. ولی گفته میشود که او فقط منتظر انجام انتقال است. و حتی در بازی نیز به میدان نخواهد رفت.

705613_1

A Bola تنها روزنامه ای است که از زاویه ای دیگر به موضوع نگریسته است و میگوید که منچستریونایتد با گفتن این موضوع به رسانه ها که از خرید لیندلوف منصرف شده اند، سعی دارد بنفیکا را به قیمت کمتری راضی کند. ولی اگر بنفیکا این موضوع را مانند این نشریه ی پرتغالی بفهمد، هیچ تغییری به اهداف خود در این انتقال نخواهد داد.

 

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x