دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / شیاطین سرخ نسبت به خرید پریشیچ مطمئن هستند

شیاطین سرخ نسبت به خرید پریشیچ مطمئن هستند

شیاطین سرخ مطمئن هستند که با وجود کمتر بودن پیشنهادشان نسبت به رقم درخواستی اینتر برای پریشیچ،میتوانند این انتقال را نهایی کنند…

یونایتدفنز-شیاطین سرخ مطمئن هستند که با وجود کمتر بودن پیشنهادشان نسبت به رقم درخواستی اینتر برای پریشیچ،میتوانند این انتقال را نهایی کنند.
این بازیکن ۲۸ ساله بر سر موارد شخصی با منچستریونایتد به توافق رسیده است اما سران اینترمیلان تا به حال ثابت کرده اند که رقم درخواستی خود را کاهش نخواهند داد.اگرچه پیشنهاد قرمزها برای پریشیچ کمتر از میزان درخواستی باشگاه اینترمیلان است اما آنها انتظار دارند این انتقال‌ در طی هفته آینده با مبلغی بین ۴۵ تا ۵۰ میلیون پوند انجام شود.
این وینگر ۲۸ ساله بر سر مسائل شخصی با یونایتد به توافق رسیده است اما به خاطر مسائلی که برای منچستریونایتد و سایر تیم های مطرح لیگ جزیره هنگام خرید بازیکن از لیگ های دیگر عادی شده است،اینتر رقم درخواستی خود را کاهش نخواهد داد.اما به هر حال سران یونایتد احساس میکنند این انتقال انجام خواهد شد و به نظر این باشگاه انگلیسی طی چند روز آینده به خواسته ی تیم ایتالیایی تن خواهد داد.


سرمربی جدید اینتر میلان لوچانو اسپالتی که ماه گذشته به این سمت منصوب شد آشکارا اعلام کرده که به ماندن پریشیچ امیدوار است و در مصاحبه با نشریه ی Gazetta Dello Sport اذعان کرده که این بازیکن هنوز به او اعلام نکرده که قصد خروج دارد.
او گفت:

 

“شانس های کمتری برای بازیکنانی که
دلشان با باشگاه نیست وجود خواهد داشت و برای کسانی که میخواهند در اینتربمانند فرصت های بهتری(جهت بازی) وجود خواهد داشت.
پریشیچ بازیکنی مهم برای ماست.ما روی او حساب کرده ایم.بگذارید ببینیم او چه میگوید.از او انتظار ندارم که بگوید قصد ترک باشگاه را دارد،این خیلی بد خواهد بود.مشکلات او را بررسی خواهیم کرد.
اما فقط شما رسانه ها هستید که میگویید او میخواهد برود.او هیچ چیزی به من نگفته است اما ما اینتر هستیم و پس میتوانیم هر کاری میخواهیم انجام دهیم.”

منبع:Independent

درباره ی سید محمد حسینی ولامدهی

سید محمد حسینی ولامدهی
سلام سید محمد حسینی هستم با افتخار برای پوشش اخبار منچستریونایتد و این مجموعه کار میکنم و #ما_خستگی_ناپذیریم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *