خانه / نقل و انتقالات / شیاطین سرخ علاقه مند به جذب هافبک ناپولی

شیاطین سرخ علاقه مند به جذب هافبک ناپولی

با تایید مورینیو حالا مشخض شده است که اصلی ترین هدف مورینیو در تابستان پیش رو جذب یک هافبک میانی است.

یونایتد فنز- جورجینیو که در برزیل به دنیا آمده است اما برای تیم ملی ایتالیا بازی میکند، از سال ۲۰۱۴ در تیم ناپولی بوده است و بیش از ۱۰۰ بازی برای این تیم انجام داده است. منچستریونایتد به دلیل شرایط نامشخص های تیم به دنبال جذب یک هافبک است. قرارداد فلینی در تابستان به پایان میرسد و او پیش از این پیشنهاد تمدید قرارداد را رد کرده است.

هررا در فصل جاری جایگاه خود را در ترکیب ثابت از دست داده است و شاید به دنبال زمان بازی بیشتر در تیمی دیگر باشد. و کریک نیز در انتهای فصل بازنشسته و به کادر فنی ملحق خواهد شد.

طبق گزارش خبرگزاری ایتالیایی Rai Sport نمایندگان جورینیو با نمایندگان منچستریونایتد پیرامون انتقال این بازیکن به الدترافورد در تابستان دیداری داشته اند. طبق گزارش این خبرگزاری،

مورینیو یکی از تحسین کنندگان سبک بازی جورجینیو است و مدت زمانی طولانی او را زیر نظر داشته است. تنها خرید منچستریونایتد در بازار نقل و انتقالات ژانویه الکسیس سانچز بوده است. و مورینیو گفته است که انتظار ندارد خرید دیگری در این ماه انجام شود. او گفت:

توانزبه به صورت قرضی جدا میشود، و (در ژانویه) غیر از او هیچ خروجی و یا ورودی جدیدی نخواهیم داشت. و اهداف نقل و انتقالاتی ما در تابستان مشخص هستند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *