خانه / اخبار باشگاه / شیاطین سرخ در خدمت تیم های ملی

شیاطین سرخ در خدمت تیم های ملی

دو تن از مردان یونایتد کماکان برای کسب سهمیه جام جهانی روسیه در جبهه ملی به نبرد خواهند پرداخت.

یونایتد فنز – متئو دارمیان و ویکتور لیندلوف در مرحله پلی آف رقابت های مقدماتی جام جهانی در پیراهن ملی خود رو به روی یکدیگر قرار خواهند گرفت، روز جمعه تیم سوئد در ورزشگاه فرندز آرنا استکهلم میزبان لاجوردی پوشان خواهند بود، محلی که شیاطین سرخ فصل قبل در فینال لیگ اروپا در مقابل آزاکس قرار گرفت. سپس روز دوشنبه هفته آینده در بازی برگشت دارمیان و هم تیمان او در سن سیرو پذیرای سوئدی ها خواهند بود.

مدافع میانی یونایتد، اریک بایلی نیز به دلیلی محرومیت از همراهی تیم ملی در جدال با مراکش معذور می باشد، دیداری که تکلیف سر گروه را برای سعود مشخص خواهد نمود، تیم ساحل عاج در صورت کسب موفقیت در این دیدار برای چهارمین بار متوالی در جام جهانی حضور خواهد داشت.

در این بین، استادیوم ومبلی شاهد حضور نامداران رقابت های جام جهانی در اعصار مختلف خواهد بود، دو تیم آلمان و برزیل در دیدارهایی دوستانه مهمان سه شیرها هستند. مارکوس راشفورد، فیل جونز و جسی لینگارد نمایندگان یونایتد در تیم ملی می باشند و نیز اشلی یانگ که از سال ۲۰۱۳ در ترکیب تیم حضور نداشته، به این اردو دعوت شده است.

در جایی دیگر قهرمان ارمنی، برای رویارویی با بلاروس و قبرس در خدمت تیم ملی خواهد بود و لوکاکو نیز به همراه هم وطنان خود در مقابل ژاپن و مکزیک قرار خواهند گرفت، مروان فلینی به جهت کسب آماگی جسمانی بیشتر در لیست روبرتو مارتینز حضور ندارد. نمانیا ماتیچ نیز به همراه تیم کشور خود به شرق دور سفر کرده است و با کره جنوبی و چین روبه رو می شوند، در حالی که صربستان با کسب رتبه اول در گروه خود حضور در جام جهانی را تثبیت نموده است، گروهی که ایرلند و ولز نیز در آن به رقابت پرداختند.

آنتونی مارسیال هم پس از درخشش در بازی های تیم ملی برای رویارویی با ولز، روز جمعه در ترکیب اصلی قرار می گیرد، و سه شنبه نیز در مصافی دوستانه مهمان آلمان ها خواهند بود. همچنین دالی بلیند به همراه تیم ملی هلند فردا روانه دیدار با اسکاتلند هستند و سه شنبه با رومانی قرار ملاقات خواهند داشت. تیموتی فوسو منساه که اخیرا به صورت قرضی در کریستال پالاس توپ می زند، پس از درخشش در تیم زیر ۲۱ سال به همراه بزرگسالان در اردو تیم ملی هلند شرکت می کند.

و البته سنگربانان شیاطین سرخ، دوید دخیا و سرخیو رومرو در کشور خود از میزبان جام جهانی پذیرایی خواهند نمود.

 

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

اخبار کوتاه منچستریونایتد به تاریخ ۶ تیر ۹۷

در این پست به اخبار مهم در طول روز میپردازیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *