شیاطین سرخ به زیر نظر گرفتن برونو فرناندز بعدی ادامه می دهند؛ گونچالوز زیر ذره بین یونایتد

مرتبط شدن ستاره ی جوان اسپورتینگ به یونایتد ادامه دارد.

یونایتد فنز – دو سال پیش، زمانیکه اخبار رسانه های پرتغال را دنبال می کردیم، شاهد لینک شدن ستاره ی اسپورتینگ با آمار چشمگیر گلزنی به تیمهای برتر انگلیس بودیم.

این بازیکن برونو فرناندز بود. فرناندزی که ژانویه ۲۰۲۰ و در ازای ۵۵ میلیون یورو به یونایتد پیوست و این روز ها ستاره ی این تیم به شمار می رود. حالا سخت است روایت پدرو گونچالوز را ببینیم و آنرا با مسیر فرناندز شبیه ندانیم.

پوچی، در حال حاضر ۱۴ گل و ۲ پاس گل در ۱۵ بازی لیگ پرتغال این فصل به ثمر رسانده است. او برای رسیدن به این تعداد گل تنها به ۲۳ شوت نیاز داشته و هیچکدام نیز از روی نقطه ی پنالتی به ثمر نرسیده است. بدون شک این آمار او را به بهترین بازیکن حال حاضر اسپورتینگ تبدیل می کند.

بعد از بریس این بازیکن جوان مقابل ماریتیمو، Record در گزارشی مدعی شد، تیم لیسبونی تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا از جدایی گونچالوز در تابستان جلوگیری کند تا از این بازیکن گلزن در لیگ قهرمانان فصل آینده استفاده کند.

با توجه به آمار فوق العاده گونچالوز، اسپورتینگ می خواهد تا حتی الامکان او را حفظ کند. این تیم پرتغالی پس از بستن درها به روی یونایتد، یونایتدی که در ژانویه تماسی غیررسمی در خصوص گونچالوز با آنها داشت، موضع خود را حفظ کرده و تنها در صورت دریافت پیشنهاد ۶۰ میلیون یورویی که بند جداسازی این بازیکن است، با جدایی وینگر راست خود موافقت می کند.

اسپورتینگ زمانیکه تابستان فصل گذشته، و در ازای ۶.۵ میلیون یورو گونچالوز را از فامالیسائو به خدمت گرفت، پذیرفت که ۵۰ درصد از فروش او را به تیم اسبقش بپردازد. در نتیجه آنها نمی خواهند بر سر قیمت محصول آکادمی براگا، مذاکره کنند.

با توجه به اینکه شیاطین سرخ از زمان خوزه مورینیو، به دقت شرایط لیگ پرتغال را زیر نظر دارند، عملکرد گونچالوز از چشم ها پنهان نخواهد ماند. رکورد می گوید یونایتد به زیر نظر گرفتن بازیکن اسبق ولورهمپتون ادامه می دهد و بنابراین شاید تنها مسئله زمان باشد تا تماس غیررسمی به چیز دیگری تبدیل شود.

گفته می شود لیورپول نیز به جذب او علاقه‌مند است.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

یونایتد تنها حاضر به فروش دائمی دالوت

پروسه ی انتقال دالوت به میلان بیش از آن چه تصور می شد طول کشیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =