خانه / هیچکدام / شیاطین سرخ به دنبال دفاع چپ مطمئن در اسپانیا

شیاطین سرخ به دنبال دفاع چپ مطمئن در اسپانیا

منچستریونایتد استعداد یابانی را برای تماشای بازی های چند مدافع کناری به اسپانیا فرستاده است.

یونایتد فنز- طبق گزارش روزنامه ی کاتالانی Mundo Deportivo منچستریونایتد علاقه ی ویژه ای به دو بازیکن اسپانیول دارد. تونی لیما استعداد یاب منچستریونایتد در اکثر بازی های اسپانیول در ورزشگاه حاضر بوده است و آرون مارتین و دیوید لوپز توجه او را جلب کرده اند. آرون ۱۹ ساله در پست دفاع چپ بازی میکند و عملکرد قابل قبولی در این فصل داشته است. او جایگاه خود را در ترکیب اصلی پیدا کرده است و با سخت کوشی آن را حفظ کرده است، و انتظار میرود که این بازیکن جوان به سطح بالایی برسد. بند آزادسازی او ۳۰ میلیون یورو است.

لوپز یک بازیکن ۲۷ ساله است که قابلیت بازی در چندین پست تدافعی را دارد. او این فصل بیشتر به عنوان دفاع میانی برای اسپانیول بازی کرده است، او میتواند در میانه ی میدان نیز بازی کند. این بازیکن سابق ناپولی بند آزادسازی ۴۰ میلیون یورویی دارد. این نشریه میگوید که خرید هردوی آنها از لحاظ مالی برای منچستریونایتد دشوار نیست. اگرچه اسپانیول علاقه ای به از دست دادن دو بازیکن کلیدی خود ندارد، به دست آوردن ۷۰ میلیون یورو برای باشگاهی که برای مدت طولانی مشکلات مالی داشته است میتواند آینده ای نو برای باشگاه بسازد.

 

به نظر نمیرسد منچستریونایتد با عجله مبلغ آزادسازی دو بازیکن را پرداخت کند و این احتمال وجود دارد که بازیکن دیگری مد نظر آنها باشد. آخرین باری که لیما بازی اسپانیول را تماشا کرد آنها روز شنبه به مصاف آلاوز رفتند.

 

گفته میشود که آرون یکی از اهداف اصلی است و این امر باعث میشود تحت نظر بودن تئو هرناندز بازیکن قرضی اتلتیکو مادرید در آلاوز قابل باور تر به نظر برسد. گفته میشود باشگاه هایی نظیر رئال مادرید، بارسلونا، بایرن مونیخ، منچسترسیتی و لیورپول علاقه مند به جذب تئو هستند. او همسن و هم پست آرون است و بند آزادسازی او ۲۴ میلیون یورو است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *