خانه / هیچکدام / شکوفا شدن دوباره رونی تحت هدایت مورینیو

شکوفا شدن دوباره رونی تحت هدایت مورینیو

رونی زیر نظر مورینیو دارد بار دیگر همانند دوران جوانیش خشن و با قدرت بازی میکند، با تشکر از مورینیو!!!

یونایتدفنز – به گزارش منچستر ایوینینگ نیوز، اخرین باری که رونی با این استایل بازی میکرد، وقتی که با ارنج به مدافعان حریف حمله میبرد، سر داور مسابقه فریاد میزد، مدام در حال داد و فریاد بود و همه حریفان از وی وحشت دادند او جوانی بیش نبود که توسط سر الکس فرگوسن کشف شده بود.

از زمانی که او تحت هدایت مورینیو قرار گرفته است کم کم در حال بازگشت به فرم سابقه خودش قرار گرفته است و بالاخره در بازی برابر وستهم بود که ما رونی همیشگی را دیدیم. در مقابل وستهم او درگیری فیزیکی بسیار بیشتری با مدافعان جریف پیدا کرد و سرعتش در کناره های زمین نیز به روزهای اوج خودش بازگشت و توانست به خوبی نقش یک شماره ۱۰ را بازی کند.

gettyimages-626818828

البته این خشم رونی برای او گران تمام شد و وی به علت اعتراض شدیدی که به ناداوری های داور مسابقه نشان داد با یک کارت زرد جریمه شد که به دنبال ان بازی برابر اورتون، تیم نوجوانی های خود را از دست داد که به دنبال ان اعتراضی عده ای از هواداران را در شبکه های اجتماعی در پی داشت. انها اعتقاد داشتند که رونی بچگانه رفتار کرد و کارتی که گرفت اصلا ارزشش را نداشته اما اگر خشم و عصبانیت رونی دلیل بازی شگفت انگیز و عالی وی بوده باشد پس ان کارت زرد و همه جریمه هایی که ممکن است در اینده بگیرد ارزشش را خواهند داشت.

حال تنها سوالی که باقی میماند این است که مورینیو در قبال وین رونی چه تصمیمی را میگیرد؟ چهارشنبه شب این تنها رونی نبود که مهارت خود را به رخ همگان کشاند بلکه میختاریان و مارسیال نیز عملکرد فوق العاده ای داشتند و توانستند بازگشتی رویایی به ترکیب منچستر داشته باشند، اما در دست دیگر انها قدرت رهبری رونی را ندارند و شخصیتی که بتواند سر مدافع حریف فریاد بزند و روحیه خط دفاعی حریف را به کلی به هم بریزد ندارند و به مراتب ارام تر از رونی هستند. حال باید منتظر ماند و دید که مورینیو مخصوصا در بازی های مهم چه تصمیمی را خواهد گرفت و چه کسی را پشت سر زلاتان قرار خواهد داد؟

درباره ی فرشید دیناری

فرشید هستم، فرشید دیناری. از زمانی که فوتبال رو شناختم عاشق زلاتان شدم و هستم و به هر تیمی که رفته به عشقش دنبالش رفتم. سابقه فعالیت تو فن پیج پاری سن ژرمن دارم ولی از وقتی زلاتان به برگترین باشگاه دنیا اومد جدی تر از همیشه دارم فعالیت میکنم. به امید قهرمانی خدا و تیمش

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *