دوشنبه , بهمن ۳۰ ۱۳۹۶
خانه / آکادمی / شکست منچستریونایتد در رقابت برای جذب ستاره ی جوان پرتغالی

شکست منچستریونایتد در رقابت برای جذب ستاره ی جوان پرتغالی

امبالو که بسیاری او را رونالدوی بعدی فوتبال پرتغال میدانند به زودی به لایپزیگ ملحق خواهد شد.

یونایتد فنز- امبالوی ۱۶ ساله که طبق گزارشات مورد توجه رئال مادرید و بارسلونا نیز بوده، به احتمال زیاد به لایپزیگ ملحق خواهد شد. لایپزیگ پذیرفته است که ۱۰ میلیون پوند برای انجام این انتقال خرج کند. این نوجوان هنوز برای تیم اصلی بنفیکا بازی نکرده است اما در لیگ جوانان اروپا پنج بازی انجام داده است.

روزنامه ی آلمانی Bild در گزارشی مدعی شده است که توافقات کلی حاصل شده است و کار تنظیم قرارداد و امضای آن امروز و فردا انجام میشود. هفته ی گذشته مدیر ورزشی لایپزیگ رالف رانگنیک به لیسبون سفر کرد و پس از آن رئیس باشگاه بنفیکا، لوییز فیلیپه ویرا با جت شخصی به لایپزیگ رفت تا مذاکرات انجام شود.

انتظار میرود این انتقال ۱۰ میلیون پوند هزینه داشته باشد و علاوه بر این، بر اساس عملکرد این بازیکن در آینده مبالغ دیگری به باشگاه پرتغالی پرداخت شود.

امبالو از سال ۲۰۱۵ برای تیم جوانان بنفیکا بازی کرده است و کاپیتان تیم ملی زیر ۱۷ ساله های پرتغال است. این ستاره ی کم سن و سال در سال ۲۰۱۴ به پرتغال آمد و در یک اردوگاه تعطیلاتی که توسط بنفیکا برای ستاره های جوان گینه ای محیا شده بود مستقر شد. او همه را تحت تاثیر قرار داد و پیش از اینکه به بنفیکا بپیوندد در تیم اویراس یک فصل را گذراند.

تبلیغات

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

رئال مادرید پیگیر شرایط راشفورد

به نظر میرسد راشفورد از فرصت اندکی که در منچستریونایتد برای بازی دارد ناراضی است …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *