یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / شکست منچستریونایتد از پی اس جی در رقابت برای جذب لاسانا دیارا

شکست منچستریونایتد از پی اس جی در رقابت برای جذب لاسانا دیارا

با توجه با آماده نبودن کریک و فشار سنگین بازی ها روی ماتیچ، جذب یک هافبک مانند دیارا که بازیکن آزاد است یکی از اهداف به ظاهر بیهوده اما در حقیقت بسیار مهم مورینیو بود که محقق نشد.

یونایتد فنز- لاسانای ۳۲ ساله در حال حاضر بازیکن آزاد محسوب میشود. او قراردادش را در ماه دسامبر به صورت توافقی با الجزیره فسخ کرد و حالا به فکر بازگشت با اروپاست. طبق اخبار منتشر شده مورینیو که در رئال مادرید سرمربی دیارا بود خواستار جذب او در ژانویه است. ولی طبق اخباری که جدیدا توسط ESPN منتشر شده است به احتمال بسیار زیاد او به پاریسن ژرمن ملحق خواهد شد.

این خبرگزاری مدعی است که اونای امری مدیر ورزشی باشگاه پاریسن ژرمن یعنی آنترو هنریکه متقاعد کرده است که تیم نیازمند به جذب یک هافبک دفاعی است. این موضوع وقتی جدی میشود که امری دیگر از موتای ۳۵ ساله به عنوان مهره ی اصلی استفاده نمیکند.

برخی معتقدند که پاریسن ژرمن دیارا را متقاعد کرده است که هرگونه پیشنهادی از سوی شیاطین سرخ را رد کند. دیارا حالا آماده ی بازگشت به فرانسه است و تنها باید اعضای کادر پزشکی را متقاعد کند که سلامت و آمادگی بدنی لازم برای بازی کردن را داراست. قبل از پیوستن به الجزیره او دو فصل را در مارسی گذراند و انتظار میرود که قرارداد کوتاه مدتی با پاریسن ژرمن داشته باشد.

دیارا در انگلیس شناخته شده است، او در سال ۲۰۰۷ با چلسی جام حذفی و اتحادیه را کسب کرد و سال بعد با پورتسموث جام حذفی را کسب کرد.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

بنفیکا همچنان به جذب دارمیان علاقمند است

به نظر می رسد که باشگاه پرتغالی بنفیکا هنوز از جذب متیو دارمیان ناامید نشده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *