چهارشنبه , اسفند ۲ ۱۳۹۶
خانه / هیچکدام / شواینی از تمرین با تیم رزرو محروم شد!

شواینی از تمرین با تیم رزرو محروم شد!

به مرد آلمانی شیاطین سرخ گفته شده که حق بازی برای هیچ کدام از تیم های شیاطین سرخ را ندارد و این مسئله آتش آتش اختلافات او با مورینیو را بر افروخته تر کرده است.
یونایتدفنز – خوزه مورینیو مصمم است تا باستین شوان اشتایگر را به طور کلی از یونایتد به کنار بگذارد ، او تا حالا او را از تمرین با تیم اصلی محروم کرده بود و حالت نیز طبق گفته ها ، او را از تمرین با تیم رزرو نیز محروم کرده است.
Mirror ادعا کرده است که این هافبک ۳۲ ساله امیدوار بود تا با تمرین برای تیم های دیگر یونایتد خود را در شرایط بازی نگه دارد ، اما تصمیم جدید مورینیو تمامی نقشه های او را به دست باد سپرد.
اگرچه ، شواهد و قرائن بر این است که وارن جویس ،سرمربی تیم رزرو منچستر یونایتد، از شواینی خواسته است که برای تیمش بازی کند و راهنمای جوانان این تیم باشد.
مورینیو و کادر فنی اش ، وضعیت مشخصی را برای شوان اشتایگر تعیین نکرده اند و هواداران این بازیکن امیدوارند که هر چه زودتر وضعیت بازیکن محبوب آلمانی در تیم منچستر یونایتد مشخص شود.

تبلیغات

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

ماتا: مونیخ همیشه در یادمان خواهد ماند

ماتا درباره حادثه مونیخ توضیحاتی را ارائه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *