خانه / نقل و انتقالات / شماره ۱۰ اینتر یکی از گزینه های شیاطین سرخ در ژانویه

شماره ۱۰ اینتر یکی از گزینه های شیاطین سرخ در ژانویه

 یکی از راه های مورینیو برای مقابله با فشردگی بازی ها داشتن بازیکنان متعددی در پست های متعدد است. ژائو ماریو یکی از انتخاب های باشگاه در بازار نقل و انتقالات زمستانی است.

یونایتد فنز- شایعاتی که اخیرا در مورد احتمال پیوستن ژائو ماریو به منچستریونایتد مطرح شده است شاید به اندازه ی کافی متقاعد کننده نبوده است، اما همانند هر خبری دیگری که درباره ی این باشگاه بزرگ منتشر میشود بسیار مورد توجه قرار گرفته است.
تعجب آور نیست که رسانه های پرتغالی از پرداختن به این موضوع علی رغم اینکه اطلاعات کافی درباره ی مسئله ندارد، هیجان زده میشوند و یک سری اطلاعات غالبا بی اساس را چاپ میکنند.

روزنامه ی O Jogo این هفته مصاحبه ای با نانی، بازیکن سابق شیاطین سرخ انجام داد. این بال کناری که هم اکنون در لاتزیو بازی میکند درباره ی امید هایش برای فراخوانده شدن به تیم ملی برای جام جهانی سخن گفت. نانی هفته ی پیش با تیمش مقابل ژائو ماریو قرار گرفت و از آنجایی که بعد از بازی صحبتی با ژائو داشته است، از او سوال شد که آیا اطلاعی از مسائلی که برای ماریو در اینتر پیش آمده است دارد یا خیر.

من نمیدانم که ژائو چه کار میکند و یا در چه شرایطی قرار دارد. چیزی که میتوانم بگویم این است که او بازیکن خوبی است و استعداد زیادی دارد که آن را نشان داده است، اوضاع کمی پیچیده است. مشورتی که میتوانم به او بدهم این است که سخت تلاش کند و هرزمانی که به کار گرفته میشود نشان دهد که او شایسته ی قرارگیری در ترکیب است.

این روزنامه اشاره ی نانی به استعداد بالای ماریو را سرتیتر خود کرده است اما نتوانست اطلاعات زیادی درباره ی جزئیات علاقه ی منچستریونایتد به ماریو کسب کند.

 

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *