شماره ی احتمالی کاوانی در منچستر؛ 4 گزینه موجود است
شماره ی احتمالی کاوانی در منچستر؛ 4 گزینه موجود است

شماره ی احتمالی کاوانی در منچستر؛ ۴ گزینه موجود است

یونایتد فنز – ادینسون کاوانی پس از توافق با مسئولان منچستر در آستانه ی پیوستن به این تیم قرار دارد.

 

این مهاجم ۳۳ ساله فصل گذشته برای پاریس سن ژرمن توپ زد اما از زمانیکه قراردادش با این تیم فرانسوی در تابستان به اتمام رسید، بدون تیم مانده است. به هر حال انتظار می رود او قراردادی دو ساله با یونایتد به امضا برساند.

 

در حال حاضر شیاطین سرخ در خط حمله، مارکوس رشفورد، آنتونی مارسیال و میسن گرینوود را در اختیار دارند. اما کاوانی تجربه ی زیادی به این خط حمله اضافه می کند و دست اوله گنار سولشر برای انتخاب بازیکن بازتر می کند.

 

سوال دیگری که در خصوص مهاجم اسبق ناپولی ایجاد شده، شماره پیراهن او در یونایتد خواهد بود. Express Sport نگاهی به گزینه های موجود انداخته است.

 

شماره ۷:

شماره ۷ معروف شیاطین، پس از جدایی الکسیس سانچز، خالی مانده است. کاوانی در پاریس شماره ی ۹ را بر تن می کرد، که در یونایتد این پیراهن متعلق به آنتونی مارسیال است.

 

البته کاوانی در ناپولی ۷ را می پوشید و ممکن است این اتفاق در یونایتد نیز رخ دهد. البته منچستریونایتد همچنان به دنبال جذب جیدون سانچو از دورتموند است و این وینگر انگلیسی نامزد اصلی تصاحب این شماره ی معروف است.

 

شماره ۱۲:

 

صاحب فعلی این شماره در یونایتد، کریس اسمالینگی است که به شدت به آ.اس رم لینک شده است. اسمالینگ فصل گذشته به صورت قرضی در رم حضور داشت و حالا این تیم ایتالیایی می خواهد او را به صورت دائمی جذب کند.

 

در صورت وقوع این انتقال، شماره ی مذکور خالی خواهد شد. کاوانی در تیم ملی اروگوئه شماره ۲۱ را بر تن می کند؛ شماره ای که در یونایتد متعلق به دنیل جیمز است. ممکن است کاوانی علاقه مند باشد تا معکوس شماره ی خود در اروگوئه را انتخاب کند.

 

شماره ۲۰:

مانند دلیل قبلی، کاوانی ممکن است به دلیل نزدیکی شماره ۲۰ به ۲۱، این پیراهن را در انگلیس بپوشد. این پیراهن در یونایتد متعلق به روبین ون پرسی و اوله گنار سولشر، دو مهاجم موفق یونایتد بوده است.

 

البته صاحب فعلی این پیراهن دیوگو دالوتی است که در آستانه ی انتقال به آث میلان قرار دارد.

 

شماره ۳۲:

 

کاوانی و ۳۲ با هم غریب هستند! با این حال انتخاب این پیراهن یک انتخاب رایج برای مهاجمان حال حاضر دنیای فوتبال است و در یونایتد کسی آن را انتخاب نکرده است.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

دو بازیکن منچستر یونایتد که باید در بازی مقابل باشاک شهیر کنار گذاشته شوند

در بازی سه شنبه شب مقابل باشاک شهیر تغییرات لازم خواهد بود. اوله گونار سولشر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + چهار =