شمارش معکوس برای شروع لیگ برتر؛ ترکیب احتمالی منچستر مقابل تاتنهام
شمارش معکوس برای شروع لیگ برتر؛ ترکیب احتمالی منچستر مقابل تاتنهام

شمارش معکوس برای شروع لیگ برتر؛ ترکیب احتمالی منچستر مقابل تاتنهام

یونایتدفنز – به نظر می رسد که از تساوی یک بر یک منچستر مقابل اورتون در گودیسون پارک مدت زیادی گذشته و باورش سخت است که این مسابقه آخرین بازی های آن ها در لیگ برتر بوده است. در آن زمان ویروس کرونا مشکل بزرگی در انگلیس نبود ولی به مرور تاثیر خودش را گذاشت و منجر به رعایت فاصله اجتماعی شد. بازی بعدی خارج از خانه منچستر در تاریخ ۲۰ یا ۲۱ ژوئن مقابل تاتنهام برگزار می شود که قطعا تفاوت زیادی با بازی قبل خواهد داشت.

 

جو وحشتناک گودیسون پارک بر بازی منچستر تاثیر گذار بود ولی استادیوم جدید تاتنهام خالی از تماشاگر خواهد بود. نکته مثبت دیگر برای سولشر این است که او ترکیب کامل خود را در اختیار دارد و می تواند با خیالی آسوده ترکیب خود را انتخاب کند. اگرچه منچستر سه ماه پیش مقابل اورتون چینش لوزی را انتخاب کرده بود و زیاد موفق نبود ولی سولشر می تواند این چینش را مقابل تاتنهام امتحان کند و به موفقیت برسد.

 

میسون گرینوود در آن مسابقه در کنار مارسیال زوج خط حمله را تشکیل داده بود ولی نمایش خوبی نداشت. اسکات مک تومینای هم در سمت راست خط هافبک زیاد درخشان نبود ولی ماتیچ توانسته بود وظایف دفاعی خود را انجام دهد. شرایط در حال حاضر متفاوت است. بازگشت پوگبا یک دغدغه شیرین را روبروی سولشر قرار داده است: چگونه بتواند همزمان از پوگبا و فرناندز در خط هافبک تیم بهره ببرد؟

چینش لوزی واضح ترین پاسخ برای این پرسش است. ماتیچ یا مک تومینای می توانند هافبک دفاعی باشند. پوگبا و فرد هم می توانند سمت چپ و راست هافبک را پوشش دهند. برونو فرناندز نیز می تواند در جلوی آن ها به عنوان پست شماره ۱۰ بازی کند. یونایتد در این فصل از سیستم دو مهاجم بهره کافی را نبرده ولی حالا آن ها دو مهاجم آماده به نام رشفورد و مارسیال دارند. گرینوود هم می تواند همانند بازی رفت مقابل اورتون از روی نیمکت به زمین بیاید و تاثیر گذار باشد. دنیل جیمز هم گزینه مناسبی برای تعویض است.

 

خبر بد برای یونایتد این است که بازی مقابل تاتنهام ممکن است دشوار تر از بازی در ماه مارس باشد. خوزه مورینیو در آن زمان به دلیل مصدومیت نمی توانست از هری کین و سون هیونگ مین استفاده کند ولی حالا این دو بازیکن هم مانند پوگبا و رشفورد آماده مسابقه هستند. منچستر فرصت زیادی برای تمرین و هماهنگی دارد. هر چند آن ها بیشتر از یک هفته است که به تمرینات بازگشته اند. سولشر و دستیارانش باید سیستم مناسبی انتخاب کنند تا بتوانند روند ۱۱ بازی شکست ناپذیری را ادامه دهند.

 

ترکیب احتمالی منچستر مقابل تاتنهام:

 

دروازه بان: داوید دخیا 

مدافعین: آرون ون بیساکا، ویکتور لیندلوف، هری مگوایر، لوک شاو

هافبک های میانی: فرد، اسکات مک تومینای، پل پوگبا

هافبک هجومی: برونو فرناندز

مهاجمین: آنتونی مارسیال، مارکوس رشفورد

 

منبع: Manchester Evening News 

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

مقاله: آینده ی همچنان مبهم برخی از بازیکنان تیم

ورود سانچو و عدم خروج مهاجمی تا این لحظه باعث شده است شیاطین سرخ با …

۳ دیدگاه

  1. به به
    چه ترکیب فوق‌العاده‌ای میتونه باشه

  2. بنظرم سیستم لوزی اونقدرا کارساز نیست و بهترین سیستم همین ۳_۳_۴ هست سیستم لوزی باعث فشار زیاد از کناره ها میشه و برای وینگرا مشکل ایجاد میکنه.

  3. از نظر بنده این ترکیب و ترکیب ۱_۳_۲_۴ هم عالی خواهد بود ولی به شرطی که هافبک ها به طور چرخشی بازی کنند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 2 =