خانه / نقل و انتقالات / شفاف سازی استروتمن از پیشنهاد منچستریونایتد به او

شفاف سازی استروتمن از پیشنهاد منچستریونایتد به او

هافبک رم در مورد پیشنهاد منچستریونایتد به خود صحبت کرد.

یونایتد فنز – کوین استروتمن به شدت در زمان لوییس فن خال و دیوید مویس به منچستریونایتد لینک می شد و حتی گفته می شد این ستاره ی هلندی در یک قدمی تئاتر رویاها قرار دارد. اما مصدومیت زانوی وی مانع پیوستنش به منچستریونایتد شد.

به هر حال ستاره ی اسبق پی اس وی آیندهوون در ایتالیا ماندنی شد و در ماه می گذشته قراردادی ۵ ساله با رم امضا کرد. او در مصاحبه ای با The Independent در مورد شایعه پیوستنش به منچستریونایتد گفت:

” نه نه، من هیچوقت با کسی برای جدایی از رم صحبت نکردم. حدس و گمان های بسیاری وجود داشت اما صادقانه بگویم من فقط با رم صحبت کرده بودم. همیشه باشگاه هایی هستند که میگویند ما به شما علاقه مندیم اما در پایان آنها هیچ کاری انجام نمیدهند پس نه چیز خاصی نبود. “

استروتمن همچنین افزود:

” من هیچوقت با رم برای جدایی صحبت نکردم. رسانه ها همیشه میگفتند بعضی از باشگاه در آستانه ی جذب من هستند و به شدت علاقه دارند تا من در تیم آنها توپ بزنم اما من از بودن در رم خوشحالم. “

استورتمن سال ۲۰۱۳ از پی اس آیندهوون به رم پیوست اما تا به حال موفق نشده با این تیمی جامی را فتح کند. او بسیار مشتق است تا به تیم خود کمک کند تا با شکست لیورپول فاتح چمپیونز لیگ شود.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

تمایل مورینیو به ماندن روخو و دارمیان

ڙوزه مورینیو تصمیم گیری در مورد آینده را به دارمیان و روخو واگذار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *