خانه / مصاحبه / شعار فن نیستلروی در ورزشگاه انگیزه ای برای شکستن رکورد

شعار فن نیستلروی در ورزشگاه انگیزه ای برای شکستن رکورد

جیمی واردی مهاجم لستر سیتی اظهار دارد که شعار طرفداران منچستر یونایتد باعث ایجاد انگیزه برای شکستن رکورد فن نیستلروی شد.

یونایتد فنز – واردی با ۱۹ گلی که در فصل پیروزی تاریخی لسترسیتی به ثمر رساند از عوامل مهم قهرمانی آنها بود، که ۱۳ گل از آن در ۱۱ بازی متوال زده شد که موجب شکست رکورد رود فن نیستلروی در لیگ برتر شد. ثبت این رکورد تاریخی اتفاقا در مقابل یونایتد بوقوع پیوست، در حالیکه جمعیت در اولدترافورد شعار فن نیستلروی سر می داد واردی با زدن گل ورزشگاه را خاموش کرد و بازی در نهایت با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

پس از آن با مهاجم انگلیسی در مورد افکار و انگیزه ها صحبت شد و وی اینگونه پاسخ داد:

” تا زمانی که اتفاق نیفتد شما نمی توانید آن را باور کنید، هر چند این که متوجه می شوید دیگران مدام در این مورد صحبت می کنند انگیزه ای دو چندان برای رسیدن به آن ایجاد می شود، به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست خصوصا چنین گلی در چنین فضایی که در تمام مدت صدای تماشاچیان را می شنوید که فن نیستلروی را فریاد می زنند، به نظرم همین مساله باعث شد تا شادی من چند برابر شود. “

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

رسمی: جو رایلی به بردفورد سیتی پیوست

مدافع منچستر یونایتد جو رایلی طی قراردادی ۲ ساله به بردفورد سیتی پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *