یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

مقاله: شش انتقال جذاب و رایگان روی میز شیاطین سرخ

مت لاو خبرنگار معتبر انگلیسی وضعیت 6 بازیکن آزاد مدنظر منچستر یونایتد را بررسی کرده است.

یونایتدفنز- Sports Mole شش انتقال رایگان را انتخاب می کند که منچستریونایتد می تواند در تابستان امسال به آنها توجه کند.
طبق گزارش ها، منچستر یونایتد در تابستان امسال از نزدیک به بازار بازیکنان آزاد نگاه خواهد کرد، زیرا این باشگاه برای تقویت تیم خود برای فصل 2022-23 آماده می شود.

ظاهراً 100 میلیون پوند برای خرید بازیکنان در اختیار سرمربی جدید یونایتد اریک تن هاخ در بازار آینده قرار می گیرد؛ اما ناکامی این تیم در راهیابی به لیگ قهرمانان فصل آینده بر وضعیت مالی آنها تأثیر خواهد گذاشت. در نتیجه، مشخص است که شیاطین سرخ در حال حاضر به دنبال نقل و انتقالات رایگان هستند، به طوری که تن هاخ نمی تواند در پنجره تابستانی به منبع بی انتهای پول دسترسی داشته باشد.

تغییرات بزرگی در اولدترافورد پیش از فصل آینده رخ خواهد داد، با تعدادی از بازیکنان که با نقل و انتقالات آزاد ترک خواهند کرد، در حالی که سایرین در لیست نقل و انتقالات قرار خواهند گرفت تا سرمایه جمع آوری کنند. در اینجا، مت لاو روزنامه نگار معتبر انگلیسی 6 انتقال رایگان را انتخاب می کند که قهرمان 20 دوره لیگ انگلیس می تواند به طور بالقوه در تابستان امسال هدف قرار دهد.

پائولو دیبالا (یوونتوس)

قرارداد پائولو دیبالا با یوونتوس در پایان ماه ژوئن به اتمام می رسد و این ملی پوش آرژانتینی ظاهراً در حال آماده شدن برای جستجوی تیم جدید است، زیرا نتوانسته با بانوی پیر به توافق برسد. طبق گزارش‌ها، غول تورینی ابتدا پیشنهادی به ارزش 160 هزار پوند در هفته به این مهاجم پیشنهاد داده بود اما بعد از خرید دوشان ولاوویچ در ژانویه شرایط را تغییر دادند.

این بازیکن 28 ساله در فصل 2021-2022 در سطح باشگاهی در فرم خوبی قرار داشته و در 36 بازی در تمامی رقابت ها 15 گل و 6 پاس گل به ثبت رسانده است.

منچستریونایتد در تابستان امسال برای خرید چند مهاجم جدید در بازار حضور خواهد یافت و دیبالا مطمئناً از نظر کارنامه و تجربه با این شرایط مطابقت دارد؛ اگرچه تعدادی از باشگاه های دیگر نیز شرایط وی را زیر نظر خواهند داشت و ناکامی تیم در کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل بعد می تواند برای آنها هزینه داشته باشد.

گفته می‌شود که دیبالا در تابستان امسال آماده انتقال به لیگ برتر است و مطمئناً قراردادی برای شیاطین سرخ مدنظر خواهد بود.

عثمان دمبله (بارسلونا)

بن بست قرارداد عثمان دمبله با بارسلونا هیچ نشانه ای از پایان ندارد و در حال حاضر تصور اینکه این ملی پوش فرانسوی قرارداد جدیدی امضا کند دشوار است. در نتیجه، این بازیکن 24 ساله می تواند تابستان امسال به صورت رایگان در دسترس باشد، که با توجه به هزینه بیش از 100 میلیون پوندی بارسلونا برای جذب او از بروسیا دورتموند در سال 2017، باور نکردنی است.

دمبله در این فصل بار دیگر با مشکل مصدومیت روبرو شد اما 30 بازی در سطح باشگاهی در تمامی رقابت ها انجام داد و آمار نسبتا خوب دو گل و 11 پاس گل را از خود به جای گذاشت. ملی پوش فرانسوی سه شنبه شب بار دیگر مقابل سلتاویگو بازی کرد و دو پاس گل در برد 3-1 تیمش داد. او در ماه های اخیر به طور مداوم به انتقال به لیگ برتر لینک شده است.

این مهاجم هنوز می تواند قرارداد جدیدی در نیوکمپ امضا کند، اما تصور می شود منچستریونایتد تحولات پیرامون بازیکن جوان سابق رن را زیر نظر داشته باشد.

بوباکار کامارا (مارسی)

منچستریونایتد در ژانویه به شدت با بوباکار کامارا در ارتباط بود و گمان می‌رفت که این هافبک با قیمت کاهش یافته ای از مارسی در دسترس باشد، اما پنجره نقل و انتقالاتی به پایان رسید و این بازیکن فرانسوی در باشگاهش در لیگ 1 باقی ماند.

قرارداد کامارا در پایان ماه ژوئن خاتمه می یابد، اما گفته می شود که او می خواهد تابستان امسال به لیگ برتر برود و گویا استون ویلا مصمم به جذب او است. این بازیکن 22 ساله در این فصل در فرم بسیار خوبی برای مارسی بوده و 46 بازی در تمامی رقابت ها انجام داده و یک گل و یک پاس گل نی در این بازی ها به ثمر رسانده است.

منچستر یونایتد در تابستان هم پل پوگبا و هم نمانیا ماتیچ را از دست خواهد داد، بنابراین قرار است حداقل یک هافبک مرکزی جدید وارد شود. کامارا گزینه کم هزینه اما باکیفیتی برای قهرمان 20 دوره انگلیس خواهد بود و به آنها اجازه سرمایه گذاری در سایر پست ها را می دهد.

کریستین اریکسن (برنتفورد)

کریستین اریکسن از زمان پیوستن به برنتفورد در ماه ژانویه عالی کار کرده و 9 بازی در لیگ برتر انجام داده و  موفق به ثبت یک گل و سه پاس گل در این مدت شده است. اریکسن پس از ایست قلبی در یورو 2020، با نصب دستگاه دفیبریلاتور قلبی (ICD) قابل کاشت، اینترمیلان را ترک کرد و با انتقالی رایگان به زنبورها نقل مکان کرد.

اریکسن نشان داده که نگرانی‌های سال گذشته او در خصوص سلامتیش را پشت سر گذاشته است و تصور اینکه برنتفورد قبل از پایان رقابت‌ها او را حفظ کند، دشوار است. تاتنهام نیز می‌خواهد او را به باشگاه بازگرداند.

یک گزارش اخیر ادعا کرد که تن هاخ هلندی که آماده می‌شود تا هدایت غول‌های انگلیسی را بر عهده بگیرد، ملی پوش دانمارکی را به‌عنوان خریدی عالی برای پیشبرد انقلاب خود در یونایتد می‌بیند. این بازیکن 30 ساله یک گزینه با کیفیت در منطقه ای از زمین ارائه می دهد که تیم نیاز به تقویت دارد، اما باید دید آیا شیاطین سرخ برای او اقدام می کنند یا خیر.

جیمز تارکوفسکی (برنلی)

به نظر می رسد جیمز تارکوفسکی در پایان فصل با انتقالی آزاد برنلی را ترک کند و این بازیکن 29 ساله گزینه جالبی برای منچستریونایتد خواهد بود.

هری مگوایر، ویکتور لیندلوف و رافائل واران همگی به احتمال زیاد تابستان امسال در اولدترافورد خواهند ماند؛ اما فیل جونز، اریک بیلی و اکسل تونزبه احتمال دارد از باشگاه جدا شوند. پس منچستریونایتد می تواند در تابستان امسال به دنبال جذب دو مدافع میانی جدید باشد و تارکوفسکی نشان داده که عملکرد قابل اعتمادی در لیگ برتر برای برنلی داشته است.

این بازیکن 29 ساله بار دیگر یکی از بازیکنان کلیدی ارغوانی ها در این فصل بوده و 35 بازی در تمامی رقابت ها انجام داده و یک گل و دو پاس گل در این فصل به ثبت رسانده است.

در همین حال، این بازیکن که سابقه دو بازی ملی برای انگلیس را در کارنامه دارد، به 200 بازی در لیگ برتر در طول دوران حرفه ای خود نزدیک می شود و در بازار آینده تیم های زیادی برای جذب او حضور خواهند داشت.

سم جانستون (وستبرومویچ آلبیون)

سم جانستون در حال آماده شدن برای ترک وست برومویچ آلبیون در تابستان امسال بوده و این بازیکن 29 ساله به دنبال بازگشت به لیگ برتر است. این ملی پوش انگلیسی در این فصل 36 بازی در چمپیونشیپ انجام داده و 15 بار دروازه خود را بسته نگه داشته است، اما او از ابتدای آوریل برای وستبروم بازی نکرده است.

تاتنهام همچنان به شدت به جانستون لینک شده است، اما منچستریونایتد نیز در تابستان امسال به دنبال یک دروازه بان جدید در صورت انتقال دین هندرسون خواهد بود. جانستون می تواند شماره دو ایده آل برای داوید دخیا در اولدترافورد برای فصل آینده باشد و بازگشت به پرافتخارترین تیم انگلیس ممکن است شانس او ​​را برای حضور در تیم ملی در جام جهانی 2022 افزایش دهد.

این دروازه بان پیش از این بین سال های 2011 تا 2018 بازیکن منچستر یونایتد بود اما هرگز در تیم اصلی این باشگاه حضور نیافت و در نهایت در سال 2018 به طور دائم به وست بروم انتقال پیدا کرد.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 Comments
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیر
امیر
2 ماه قبل

تارکوفسکی و جانستون(در صورت خروج هندرسون) خوبن تو این لیست. دمبله یا دیبالا فقط در صورتی خوبن که گزینه های بهتری موجود نباشن. تو پست اریکسن بازیکن داریم و کاماار رو نمیشناسم

شهریار
شهریار
2 ماه قبل

متاسفانه اینا فقط رو میزن
تو ترکیب نیستن

Ali
Ali
2 ماه قبل

کامارا و تارکوفسکی و جانستون خرید های معقولین
چون دفاع چهارم میخوایم و گلر ذخیره دخیا و ی هافبک دفاعی قلدر
تو پست اریکسن برونو رو داریم
دمبله ک به داستاناش نمیرزه
دیبالا اگه گرینوود دیگ نتونه بازی کنه بد نیست

3
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x