پنج شنبه , خرداد ۳۱ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / شرط پیوستن رونالدو به منچستریونایتد

شرط پیوستن رونالدو به منچستریونایتد

سران رئال مادرید گفته اند تنها به یک شرط اجازه ی پیوستن رونالدو به شیاطین سرخ را خواهند داد.

یونایتد فنز- طبق گزارشات منتشر شده رئال مادرید تنها در صورتی به رونالدو اجازه ی انتقال به منچستریونایتد را خواهد داد که بتواند نیمار را جذب کند. طبق گزارشاتی که اخیرا منتشر شده است رونالدو در اسپانیا خوشحال نیست و مایل به بازگشت به الدترافورد است. این ستاره ی پرتغالی آماده ی درخواست برای خروج در تابستان پیش روست.

روزنامه ی مادریدی AS مدعی است که تنها اگر نیمار به رئال مادرید ملحق شود اجازه ی جدایی به رونالدو داده خواهد شد. رئال مادرید مشتاق به جذب ستاره ی پاریسن ژرمن است و یکی از دلایل نارضایتی رونالدو این است که پرز میخواهد او را به عنوان بخشی از معامله به پاریس بفرستد.

اما مورینیو تمام شایعات انتقال رونالدو به منچستریونایتد که در اسپانیا منتشر میشود را تکذیب کرد. سرمربی شیاطین سرخ گفت:

برای اینکه از آتش شایعات بکاهم، میگویم که رونالدو بازیکنی است که هر سرمربی و باشگاهی آرزوی همکاری با او را دارد اما تنها یک باشگاه و سرمربی این امکان را دارند؛ زیدان و رئال مادرید، این نظر من است.

اخباری دیگری که درمورد رئال مادرید و منچستریونایتد منتشر شده است احتمال تلاش دوباره ی مادریدی ها برای جذب دخیا است و گفته میشود رئال مادرید با مدیر برنامه های این بازیکن در تماس بوده است. شایعات زیادی درباره ی آینده ی دخیا در الدترافورد منتشر شده است. درحالی که شیاطین سرخ میخواهند با تمدید قرارداد دخیا را در الدترافورد نگه دارند، ایستگاه رادیویی Cadena SER میگوید که خورخه مندز و رئال مادرید مذاکراتی را برای انتقال احتمالی دخیا داشته اند.

گفته میشود مندز به نمایندگان رئال مادرید گفته است که حداقل ۱۰۰ میلیون یورو برای وسوسه کردن شیاطین سرخ لازم است. البته قطعا این پایان شایعات انتقال دخیا به منچستریونایتد نخواهد بود.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تقویت رقبا هرگز! آنتونی به لندن نمیرود

به گفته ی مدیر برنامه های مارسیال این بازیکن خواهان جدایی از شیاطین سرخ است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *