دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / شرط وودوارد برای خرید مگوایر

شرط وودوارد برای خرید مگوایر

به ادعای یکی از رسانه های انگلیسی وودوارد مشکلی با انتقال مگوایر به الدترافورد ندارد اما پیش از آن شرطی برای مورینیو گذاشته است که در صورت عملی شدن آن، اقدام جدی برای جذب مگوایر صورت خواهد گرفت.

یونایتد فنز- با وجود جذب فرد، دالوت و لی گرانت به عقیده ی بسیاری از هواداران، منچستریونایتد عملکرد ضعیفی در بازار نقل و انتقالات داشته است.

مورینیو مشتاق صرف هزینه های خرید بازیکن است و اذعان داشته است که خواهان جذب دو بازیکن دیگر است. با این حال، مورینیو گفت اطلاعی ندارد که آیا سران باشگاه در تابستان جاری خواسته های او را عملی خواهند کرد یا خیر.

مگوایر، مدافع لسترسیتی که در جام جهانی خوش درخشید مهم ترین هدف شیاطین سرخ محسوب میشود. به گزارش Daily Mail به مورینیو گفته شده است که برای جذب مگوایر او ابتدا باید یکی از مدافعان میانی خود را به فروش برساند.

سران باشگاه اسمالینگ، جونز، روخو و لیندلوف را قابل فروش می دانند و فقط اریک بایی را غیر قابل فروش اعلام کرده اند.

اگر شیاطین سرخ موفق به جذب مگوایر نشوند شانس خود را برای جذب آلدروایرلد از تاتنهام و یا بونوچی از میلان امتحان خواهد کرد.

شیاطین سرخ مایل به انجام خرید های گران قیمت در این تابستان هستند تا شکاف ایجاد شده بین آنها و رقیب همشهری جبران شود. پپ گواردیولا و منچسترسیتی با ۱۰۰ امتیاز فاتح لیگ جزیره شدند و شیاطین سرخ با ۱۹ امتیاز اختلاف در رده ی دوم جای گرفتند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

ناامیدی اتلتیک بیلبائو از جذب آندر هررا

باشگاه اسپانیایی حالا از جذب هررا منصرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *