شایعه روز: تبادل فن د بیک و اریکسن

شایعات زیادی پیرامون هافبک هلندی شیاطین سرخ به گوش می رسد واین بار نام ستاره افعی ها نیز به میان آمده است.

یونایتد فنز –به نظر می رسد وضعیت دونی فن د بیک در منچستریونایتد توجه بسیاری از تیم ها در اروپا را به خود جلب کرده است. هافبک خلاق هلندی که در پنجره نقل و انتقالات تابستانی از آژاکس به یونایتد آمد، تاکنون تنها ۶۹۳ دقیقه در تمام مسابقات به میدان رفته است.

با توجه به اینکه منچستریونایتد به دنبال ترکیبی قدرتمند است، شاید خیلی تعجب آور نباشد که فن د بیک به عنوان یک بازیکن اصلی به خدمت گرفته نشده باشد. به نظر می رسد خود بازیکن نیز از شرایط خود راضی است، احتمالاً می داند که شانسی برای حضور در ترکیب اصلی در اختیار او قرار خواهد گرفت.

با این حال، شایعات همچنان ادامه دارند و وضعیت او در اولدترافورد اکنون به شرایط آشفته کریستین اریکسن شباهت پیدا کرده است. بازیکن اینترمیلان در این فصل ۳۷۳ دقیقه در تمام رقابت ها برای تیم آنتونیو کونته بازی کرده با توجه به اینکه از تاتنهام به عنوان یک بازیکن برتر به خدمت گرفته شد.

او در دو دیدار گذشته سری آ هیچ گل و پاس گلی به ثبت نرسانده، چراکه اصلا از روی نیمکت به میدان فرستاده نشد.

الساندرو کاستاکورتا، اسطوره آث میلان اکنون به عنوان کارشناس در تلویزیون ایتالیا کار می کند و او پیشنهاد کرده است که یک تبادل بازیکن برای فن د بیک می تواند راه حل خوبی باشد. به نقل از Calciomercato، مدافع سابق روسونری گفت:

اگر اریکسن با بازیکنی که در انگلستان بازی نمی کند، شخصی از منچستر یونایتد یا آرسنال به عنوان مثال فن د بیک مبادله شود، ایده خوبی برای اینتر خواهد بود.

مبادله فن د بیک ۲۳ ساله که به احتمال زیاد بهترین سالهایش را پیش رو دارد، با اریکسن ۲۸ ساله ایده جذابی برای منچستریونایتد به نظر نمی رسد.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

راز عدم تغییر شماره پیراهن مک تومینی

چرا اسکات مک تومینی شماره پیراهنش در منچستر یونایتد را تغییر نداده است؟ ۰

۳ دیدگاه

  1. اشتباه محض این کار

  2. این رسانه های ایتالیا از ارزوهاشون حرف میزننبا اختلاف بزرگترین جوکی بود که شنیدم تو نقل و انتقالاتاریکسن فقط همون اریکسن تاتنهام خدا بیامرزتش

  3. کاملا غلطه و نباید این کار بکنیم

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − یک =