خانه / هیچکدام / شایعات نقل و انتقالات منچستریونایتد: ۲۴ مهر ۱۳۹۵

شایعات نقل و انتقالات منچستریونایتد: ۲۴ مهر ۱۳۹۵

گزارشی از اخرین شایعات نقل و انتقالات منچستریونایتد را برایتان آماده کرده ایم .

یونایتدفنز – گرت بیل در آستانه امضای قرارداد جدیدی با رئال مادرید است،قراردادی که میتواند رقیب قرارداد ستاره سابق یونایتد ، کریستیانو رونالدو شود. تایمز، گزارش می دهد که بیل بر سر یک قرارداد جدید با باشگاه مادریدی به توافق رسیده است و این شاید بتواند پایان علاقه یونایتد به این مرد ولزی باشد چرا که بند جداسازی ۴۵۱ میلیون پوندی در قرارداد بیل وجود خواهد داشت.
در همین حال ، بیلد میگوید که وولفسبورگ آماده است تا مابوس ممفیس دیپای در یونایتد را تمام کند و او را به حمع خود اضافه کنند.این بازیکن هلندی،در این فصل اصلا مورد قبول مورینیو نبوده است و شاید در ژانویه به وولفسبورگ برود.

با این حال،او تنها بازیکن یونایتد نیست که ممکن است این زمستان یونایتد را ترک کند. سایت Goal میگوید که متئو دارمیان اجازه دارد که انتقالش به سری آ را نهایی کند، اگرچه یونایتدی ها با در تلاش اند تا بتوانند جایگزین مناسبی برای او پیدا کنند. گل همچنین می گوید که فابینیو میتواند گزینه مناسبی برای سمت راست دفاع یونایتد باشد. اما خواسته های موناکو ممکن است مانع این انتقال شود. اگر چه یونایتدی ها هنوز هم مشتاق به خرید او هستند و شاید او را در ژانویه به خدمت بگیرند.

درباره ی یاسین حسام

یاسین حسام
من یاسین حسام ،ساکن شهر گرگان هستم و از بچگی عاشق شیاطین سرخ بودم ، هدف من و بقیه ی همکاران فقط خدمت به تیم محبوبمون و خوشحالی هوادارای خوبش در کشور عزیزمونه

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *