چهارشنبه , فروردین ۱ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / شایعات عجیب پرتغالی ادامه دارد/ منچستریونایتد خواهان جذب کریس رونالدو!

شایعات عجیب پرتغالی ادامه دارد/ منچستریونایتد خواهان جذب کریس رونالدو!

روزنامه های پرتغالی ادعا کردند یونایتد خواهان برگرداندن رونالدو است.

یونایتد فنز – ” رئال مادرید پیشنهاد ۱۸۰ میلیون یورویی برای رونالدو دریافت کرده است. ” این جمله تیتری بود که A Bola امروز در روزنامه ی صبح خود منتشر کرد.

جالب است بدانید که در این مقاله مشخص نشده کدام تیم به رئال مادرید پیشنهاد داده است. که این میتواند یک شروع عجیب برای یک مقاله ی پر حاشیه باشد. حتی داستان مبهم تر هم میشود چرا که مقاله با حدس و گمان نوشته شده و اطلاعات اولیه ی بسیار کمی در آن گفته شده است. به هر حال آ بولا این مقاله را به سوی منچستریونایتد می کشاند و نام آنها را به عنوان مشتری احتمالی رونالدو بکار میبرند. در مقاله گفته میشود: ” مادرید انتظار یک پیشنهاد را دارد و این پیشنهاد از چین، فرانسه یا انگلیس می آید. ”

این پیشنهاد داده شده ی پنهانی از تیم نامشخص ۱۸۰ میلیون یورو اعلام شده است. چرا ۱۸۰ میلیون؟ آیا این باشگاه ها این مقدار را پیشنهاد کردند؟ آیا خورخه مندز خواهان این قیمت شده؟ معلوم نیست، چراکه روزنامه توضیحی نداده است. به دلایلی واضح نام تیمی که پیشنهاد داده است منچستریونایتد است چرا که در روزنامه گفته شده است، منچستریونایتد هیچوقت رونالدو را فراموش نکرده است و همیشه در تلاش بوده است تا رونالدو را به اولدترافورد برگرداند. هیچ اطلاعات جدید گفته نشده، فقط فرض است.

به هر حال رونالدو گفته، مشتاق است تا فوتبال خود را در رئال مادرید به اتمام برساند و این چیزی است که در مقاله ی آ بولا گفته شده است. و تمام رسانه های جهان میدانند که انتقال رونالدو به منچستریونایتد در این تابستان غیر ممکن است.

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا 😍

جعبه "همچنین ببینید"

کرگر: خطاهای احمقانه ی لیورپولی ها باعث شکستشان شد

اسطوره ی باشگاه لیورپول در مصاحبه ای به انتقاد از عملکرد فردی بازیکنان لیورپول در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *