سوپر لیگ بانوان: پیروزی زنان شیاطین سرخ در برابر زنان آستون ویلا

بانوان منچستر یونایتد با برتری سه بر صفر خود در برابر بانوان آستون ویلا باز هم به روند پیروزی های خود بازگشتند.

یونایتد فنز – به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد، گل های کریستی هانسون، جسیکا سیگزورث و کیتی زلم در ورزشگاه لی اسپورتس ویلج، سه امتیاز برای سرخ پوشان به ارمغان داشت و باعث شد آن ها در کورس رقابت برای رسیدن به لیگ قهرمانان زنان باقی بمانند.

یونایتد پس از سه هفته تعطیلات به دلیل بازی های ملی، با مشکلات بسیار کمتری به میادین بازگشت و با برد در برابر ویلا، آماده ی بازی حساس خود با آرسنال، رقیب آن ها برای صعود به رقابت های اروپایی، می شود.

سرخ پوشان از ابتدا بازی را تحت کنترل داشتند و مالکیت توپ را نیز حفظ می کردند و تیم مهمان نیز که در حال تلاش برای شکستن این نظم بود، اغلب خودش را در یک سوم دفاعی خود می دید. با این حال، ویلا چندین موقعیت اول بازی یونایتد را خنثی کرد؛ از جمله ضربه ی سر هانسون که از روی خط برگشت داده شد.

اولین گل در دقیقه ی ۲۷ به ثمر رسید. هانسون در بیرون محوطه ی جریمه صاحب توپ شد و شوتش پس از برخورد به مدافع حریف، دور از دستان ویس به تور دروازه چسبید. با جلوتر رفتن، موقعیت های بیشتری برای شاگردان کیسی استونی ایجاد می شد.

سیگزورث می توانست گل دوم را به ثمر برساند، اما در موقعیت آفساید قرار داشت. دقایقی بعد نیز شوت از راه دور استنیفورث توسط دروازه بان حریف دفع شد. گلزن منچستر یونایتد، هانسون، برخوردی با اندو داشت و نگرانی هایی ایجاد کرد، اما خوشبختانه اتفاق خاصی برایش نیفتاد و به بازی ادامه داد.

گل دوم هنگامی به ثمر رسید که جکی گروئنن توسط تکل جودی هوتون به زمین خورد. استنیفورث ضربه ی آزاد را به شکلی ماهرانه روی سر سیگزورث ارسال کرد و او نیز با یک ضربه ی سر محکم، دروازه ی آستون ویلا را برای بار دوم باز کرد.

ویلا در بین دو نیمه اما فولیس و نادین هانسن را جایگزین شانیا هایلس و ناتالی های کرد تا در روند بازی تغییری ایجاد کنند، اما باز هم قرمز ها سوار بر بازی بودند. یونایتد می توانست باز هم گل بیشتری به ثمر برساند، اما تلاش الا تون بی ثمر ماند.

هجده دقیقه مانده به پایان بازی، شیاطین سرخ نتیجه ی مثبت فشار های خود را دیدند. هایلی لد توپ را در محوطه ی شش قدم به کیتی زلم رساند و او نیز بی درنگ آن را تبدیل به گل سوم یونایتد کرد.

امروز، یک روز آرام برای مری ارپس، گلر منچستر یونایتد، بود و وی موفق شد در تولد بیست و هشتمین سالگی اش، در مقابل آستون ویلا کلین شیت کند. با این حال، امروز یک روز ویژه نیز برای کری جونز ۱۷ ساله بود، زیرا وی اولین حضور خود را برای تیم اول تجربه کرد. در نهایت بازی با یک عملکرد کاملا حرفه ای و سطح بالا از سمت شیاطین سرخ، به اتمام رسید.

جزئیات بازی

بازیکنان زنان منچستر یونایتد: ارپس، باتله، میلی ترنر، ایمی ترنر (ثوریسداتر ۷۹)، هریس، زلم، گوئنن (راس ۷۹)، هانسون، استنیفورث (لد ۶۳)، تون (فوسو ۶۲) و سیگزورث (جونز ۸۸).

سایر بازیکنان این تیم: بنتلی و بورن.

گلزنان: هانسون ۲۷، سیگزورث ۴۲ و زلم ۷۲.

بازیکنان خاطی: استنیفورث

بازیکنان زنان آستون ویلا: ویس، هوتون، آسانته، های (هانسن ۴۵)، اندو (سیمس ۷۲)، آله، آرتور (سایم ۸۴)، اورس، هایلس (فولیس ۴۵)، ایوابوچی و لارسن.

سایر بازیکنان این تیم: راجرز، مک لافلین، گرگوری و سیلوا.

بازیکنان خاطی: اندو

داور مسابقه: هلن کانلی

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

سوپر لیگ بانوان: کنار زدن چکش ها در شب به یاد ماندنی بانوان شیاطین سرخ

زنان منچستر یونایتد در یک بعد از ظهر به یاد ماندنی سه امتیاز مهم مقابل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 7 =