سوپر لیگ بانوان: کنار زدن چکش ها در شب به یاد ماندنی بانوان شیاطین سرخ

زنان منچستر یونایتد در یک بعد از ظهر به یاد ماندنی سه امتیاز مهم مقابل تیم بانوان وستهم یونایتد کسب کردند.

یونایتد فنز –به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستر یونایتد، این اولین بازی تیم بانوان در اولدترافورد بود که با پیروزی ۲-۰ به پایان رسید، لورن جیمز و کریستن پرس گل های این دیدار به یاد ماندنی را به ثمر رساندند.

اولین شوت بازی را جیمز بعد از ۱۰ دقیقه زد، وقتی او نزدیک محوطه با یک چرخش خوب ضربه ای پرقدرت را به سمت دروازه روانه کرد و کورتنی بروزنان دروازه بان چکش ها مانع گل شدن توپ شد.

سپس الا تون از بیرون محوطه جریمه اقدام به شوت زنی کرد اما ضربه او توسط گلی ردیش بلاک شد و به کرنر رفت.

شماره ۱۶ قرمزها در دقیقه ۱۹ از جناح چپ فرار و توپ را برای پرس ارسال کرد، داخل محوطه جریمه مهاجم آمریکایی سعی کرد با ضربه ای آرام توپ را به داخل دروازه بفرستد، اما نتوانست آن موقعیت را به نخستین گل بانوان یونایتد در اولدترافورد تبدیل کند.

پس از چند دقیقه داشتن تسلط بر بازی از سوی میزبان، تیم مهمان نشان داد که می تواند موقعیت های جدی ایجاد کند و داگنی برایان با یک ضربه پای چپ از فاصله ۲۰ متری مری ارپس را مجبور به واکنش کرد.

اما هنوز این قرمزها بودند که بازی خود را به حریف دیکته می کردند و شوت کتی زلم در ۲۳ دقیقه از بالای تیر دروازه کورتنی بروزنان به بیرون رفت.

اندکی بعد فرصتی دیگر به دست آمد، وقتی پرس در دقیقه ۳۵ وارد محوطه جریمه شد و به دنبال پاس دادن یکی از هم تیمی هایش بود که فیسک توپ را قطع و آن را به کرنر فرستاد.

فرصت بعدی از آن وستهم بود، مارتا توماس روی یک ضد حمله از سمت راست توپ را به سمت چهرچوب روانه کرد اما ضربه او را با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون گرفت.

در دقیقه ۴۹ روی یک کرنر، میلی ترنر توپ را به سمت ماریا ثوریسداتیر ارسال کرد که او اثری کوچک رو توپ گذاشت و آنرا در مسیر جیمز قرار داد. مهاجم سرخ پوشان با وارد کردن ضربه ای کوچک توپ را وارد دروازه کرد و با این کار، به اولین بازیکن زنان یونایتد تبدیل شد که در اولدترافورد گلزنی می کند.

در ادامه و در دقیقه ۵۵، میزبان اختلاف را دوبرابر کرد. جکی گرونن که نیمه دوم را به صورت خارق العاده شروع کرده بود، در فاصله ۱۲ یاردی دفاع وستهم را رد کرد و به پرس پاس داد تا معاجم آمریکایی کار را ۲-۰ کند.

قرمزها همچنان برای زدن گل سوم فشار می آوردند و تحمل این فشار برای چکش ها سخت بود، به طوری که لورا وتراین در فاصله ۱۰ دقیقه مانده به اتمام بازی، با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.

بازی با همین نتیجه به پایان رسید تا شاگردان کیسی استونی در یک بعد از ظهر فراموش نشدنی سه امتیاز را مال خود کرده و با ۳۸ امتیاز در رده سوم سوپر لیگ بانوان قرار گیرند.

جزئیات بازی

بازیکنان زنان منچستر یونایتد: ارپس، باتله (هریس ۷۴)، میلی ترنر، ایمی ترنر، ثوریسداتر، هریس، زلم (لد ۶۵)، گرونن، استنیفورث (هانسون، ۶۵)، تون، جیمز (راس ۸۴) و پرس (سیگزورث ۸۴).

سایر بازیکنان این تیم: بنتلی، بورن، جونز و اسمیت.

گلزنان: جیمز ۴۹ و پرس ۵۵.

بازیکنان خاطی: ایمی ترنر، باتل و لد.

بازیکنان زنان وستهم: بروزنان، ردیش (بارکر ۸۸)، فلاهرتی، فیسک، وترلین، سویتوکا، برایان (سیسوکو ۸۴)، فن اگموند، لانهرست، دالی (مصطفی ۸۸) و توماس (پاچکو ۷۸).

سایر بازیکنان این تیم: رمزی و بنتون.

بازیکن اخراجی: وترلین

داور مسابقه: لیزا بن

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

سوپر لیگ بانوان: پیروزی زنان شیاطین سرخ در برابر زنان آستون ویلا

بانوان منچستر یونایتد با برتری سه بر صفر خود در برابر بانوان آستون ویلا باز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =