سوپرلیگ بانوان: شکست شاگردان استونی مقابل برایتون

پنالتی دقیقه ۲۵ اینسا کاگمن برای شکست دادن شیاطین سرخ کافی بود.

یونایتد فنز – با شسکت امروز و با توجه به اینکه تنها ۳ بازی تا پایان این فصل سوپرلیگ بانوان باقی مانده است، زنان منچستریونایتد به رده چهارم جدول سقوط کردند.

در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازی شانس های زیادی نصیب دو تیم نشد. هنگامی که جکی گروننن به سمت راست محوطه جریمه حریف نزدیک شد، قرمزها به شکستن قفل دروازه مرغ های دریایی نزدیک بودند، اما ارسال بی فایده روی دروازه حریف هیچ نتیجه ای نداشت.

در حالی که طرفین در میانه میدان دست و پنجه نرم می کردند، میزبان از یک ضربه حساب شده بیشترین استفاده را کرد تا به گل اول برسد.

ثوریسداتیر هنگام دفاع از یک ضربه آزاد در محوطه جریمه هند کرد و توسط داور جریمه شد، اینسا کاگمن پشت ضربه پنالتی استاد و توپ را به خلاف جهت ماری ارپس شلیک کرد تا مرغ های دریایی را در دقیقه ۲۵ پیش اندازد.

شیاطین سرخ که به دنبال واکنش فوری بودند، خیلی زود در شرایط مطلوبی قرار گرفتند، بعد از ارسال کرنر از سمت راست توسط کتی زلم به محوطه جریمه میلی ترنر اقدام به شوت کرد که توپش از بالای دروازه به بیرون رفت.

در حالی که یونایتد در ثانیه های ابتدایی وقت اضافه نیمه اول به دنبال گل تساوی بود، ترنر باز هم در گلزنی ناکام ماند. شماره ۲۱ یونایتد از ارسال لوسی استانیفورث از سمت راست استفاده کرد و با ضربه سر آنرا به تیر دروازه حریف کوبید.

قرمزها شروع مثبت خود را در نیمه دوم ادامه دادند و در چند نوبت پشت سر هم توسط برایتون از رسیدن به گل تساوی ناکام مانند.

در حالی که کمتر از ۲۰ دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود،زلم پس از یک و دو با استانیفورث از گوشه محوطه ضربه اش را روانه دروازه حریف کرد که توسط والش سیو شد.

حریف بعدی یونایتد پس از تعطیلات بازی های ملی، در دور چهارم جام حذفی زنان در روز یکشنبه ۱۸ آوریل خواهد بود و هفت روز بعد از آن در خانه به مصاف تاتنهام خواهند رفت.

جزئیات بازی

بازیکنان زنان منچستر یونایتد: ارپس، هریس، میلی ترنر، هانسون (ایمی ترنر ۹۰+۲)، باتله، ثوریسداتر، زلم، گرونن، تون (راس ۶۸)، جیمز (استنیفورث ۳۸) و سیگزورث.

سایر بازیکنان این تیم: بنتلی، بورن، جونز و اسمیت.

بازیکنان خاطی: ثوریسداتر

بازیکنان زنان برایتون: والش، کویویزتو، لتیسیر، ویلیامز (رو ۵۳)، گیبسون، کانلی، کاگمن (بانس ۸۳)، گرین، ویلان، برزیل، یارنت (سیموندز ۷۵).

سایر بازیکنان این تیم: فیزکرستراند، استارتاپ، هرمون، سیمپکینز، اولدینگ.

بازیکن خاطی: برزیل

گلزنان: کاگمن دقیقه ۲۸

داور مسابقه: ابیگیل بایرنه

 

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

سوپر لیگ بانوان: پیروزی زنان شیاطین سرخ در برابر زنان آستون ویلا

بانوان منچستر یونایتد با برتری سه بر صفر خود در برابر بانوان آستون ویلا باز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − دو =