دوشنبه , بهمن ۳۰ ۱۳۹۶
خانه / مصاحبه / سونس: منچستریونایتد در دفاع فاجعه بود

سونس: منچستریونایتد در دفاع فاجعه بود

بازیکن سابق لیورپول عملکرد دفاعی منچستریونایتد در صحنه ی گل را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

یونایتد فنز- منچستریونایتد روز یکشنبه با گل مت ریچی در سنت جیمز پارک مقابل نیوکاسل مغلوب شد. ریچی توپی برگشتی یک ارسال بلند را در موقعیتی مناسب تبدیل به گل کرد. این ارسال از روی ضربه ی شروع مجددی بود که اسمالینگ به علت تمارض مرتکب آن شد و کارت زرد نیز دریافت کرد. گریم سونس میگوید که اسمالینگ میخواست بعد از کنترل توپ بدی که داشت دوباره تیم را صاحب توپ کند.

سونس درباره ی اسمالینگ در مصاحبه با SkySports گفت:

جریمه ی او کار درستی بود. او به توپ نمیرسد، توپ بسیار از او دور شده بود. در این زمان او با خود گفته که؛ خب من سعی میکنم که یک خطا بگیرم تا مالکیت توپ را حفظ کنیم. موقعیت قرارگیری داور بسیار مناسب بود و آنها روی همین اشتباه اسمالینگ به شدت تنبیه شدند. سونس از نحوه ی دفاع کردن منچستریونایتد روی صحنه ی ارسال و این موضوع که ریچی به آسانی وارد محوطه شد و گلزنی کرد ناراضی بود.

آنها دو اشتباه مرتکب شدند. با وجود ماتیچ و پوگبا در آن منطقه، ریچی به آسانی وارد محوطه شد و فرصت شوت زنی پیدا کرد. قبل از این که توپ ارسال شده ماتیچ و پوگبا هیچ هماهنگی با هم انجام ندادند. اینکه چه کسی مسئول مهار کدام بازیکن شود مسئله ای بود که باید حل میشد.

شما نمیتوانید بازیکنی را در محوطه ی خودی آزاد بگذارید. ریچی، سانچز و لینگارد بیرون محوطه بودند و علی رغم این ریچی به راحتی به درون محوطه دوید این به دلیل این است که قبل از ارسال ضربه یارگیری مناسب انجام نشده بود.

تبلیغات

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی آقای خاص پیش از بازی با هادرسفیلد

مورینیو از آخرین وضیعت تیم میگوید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *