سولشر: کاوانی به میلان سفر نمی کند؛ بازیکنان باید فشارها و استثنائات را تحمل کنند

کنفرانس مطبوعاتی اوله گنار سولشر پیش از دیدار مقابل میلان برگزار شد.

یونایتد فنز – شیاطین سرخ فردا شب در حالی به مصاف آث میلان خواهند رفت که در دیدار رفت مقابل این تیم متوقف شده اند. حالا مربی نروژی منچستر در خصوص آخرین وضعیت تیم خود توضیحاتی را ارائه کرده است.

مصدومان تیم:

چند بازیکن هستند که باید آنها را ارزیابی کنیم. مارسیال قطعا غایب خواهد بود و درمورد دیگر بازیکنان نیز هنگام سفر تصمیم خواهیم گرفت. اما هنوز باید در دسترس بودن آنها را تأیید کنیم. همیشه در اینجا حدس و گمان هایی وجود دارد. آنها در جلسه تمرین شرکت داشته اند. بیایید فردا ببینیم آیا واکنشی وجود دارد یا خیر. دونی خیلی سخت کار کرده تا بتواند در مراحل آخر فصل دوباره در دسترس باشد. این ذهنیت ماست.

غیبت شورتیره و بایلی:

شورتیره برای تیم زیر ۲۳ سال بازی خواهد کرد، بنابراین احساس کردیم که این تصمیم برای او مناسب است و وضعیت بایلی نیز در حال ارزیابی است.

تاکید به عملکرد تیم در بهترین سطح خود برای عبور از این مرحله:

ما هفته گذشته دیدیم که بازی مقابل آنها چقدر دشوار خواهد بود، البته جنبه فیزیکی، انرژی و کیفیت خوب در تیم نیز مشهود بود. ما برای گذر از این مرحله باید در بهترین سطح خود عمل کنیم. از وقتی که من اینجا هستم هرگز با کسب تساوی خیلی خوش شانس نبوده ایم. دیدار فردا شب در مورد چیزهای زیادی از جمله کیفیت، تجربه، اهمیت بازی و البته یک شروع خوب خواهد بود. من همیشه انجام بازی برگشت در خانه حریف را دوست دارم، این بدان معناست که وقتی یک گل می زنید ارزش بیشتری دارد.

سن سیرو:

فکر می کنم فقط یک با در چهارچوب یک دیدار دوستانه در سن سیرو بازی کردم. من معمولاً به عنوان تماشاگر به آنجا رفته ام. وقتی سن سیرو مملو از تماشاگر شود، مکان شگفت انگیزی برای بازی خواهد بود. متاسفانه ما در یک فضای کاملا متفاوت بازی خواهیم کرد و با خودمان در استادیوم کمی قدم می زنیم.

روند پیشرفت تیم:

وقتی فرهنگ حاکم بر اینجا را می ببینید، هر روز شاهد پیشرفت خواهید بود. دیگران می توانند ارزیابی کنند چه میزان پیشرفت وجود داشته است. همه ما به دنبال کسب جام در این باشگاه هستیم، اما گاهی اوقات این جام می تواند سایر مواردی که در این باشگاه اتفاق می افتد را پنهان کند. با نگاه به رتبه ای که در جدول دارید می توانید ببینید که آیا در حال پیشرفت هستید یا خیر. در دیدار های حذفی می توانید خوش شانس یا بدشانس باشید. البته هدف ما پیروزی است، به همین دلیل فوتبال بازی می کنیم.

در مورد موفقیت در کسب جام و معنای آن:

من احساس کردم که باید یک بازسازی بزرگ انجام شود. حضور در رقابت لیگ مانند همیشه حیاتی است و آن موقع می بینید چقدر توانایی دارید. جام ها گاهی اوقات برای مربیان و باشگاه ها یک امر منفی تلقی می شوند. اینطور نیست که کسب یک جام بیانگر این باشد که ما برگشتیم، نه. پیشرفت تدریجی حضور در رتبه های بالای لیگ است. بعضی اوقات رقابت های حذفی می توانند پیشرفت شما را پنهان کنند.

ثبات، کلید بدست آوردن جام:

هر مربی میخواهد همه بازیها را ببرد و ما میخواهیم مقابل همه تیمها بجنگیم. سپس به مقطعی از فصل میرسید که با خود میگویید: “خیلی خب، ما نمیتوانیم این را ببریم” و گاهی ممکن است جایگاهتان در لیگ را قربانی رفتن تا مرحله پایانی یک جام کنید. من به این نقطه نرسیده ام و احساس کردم که ما هنوز میتوانیم هر بازی را اولویت قرار دهیم. بازیکنان باید فشارها و استثنائات را تحمل کنند. شما اگر به اندازه کافی ثبات و تدوام داشته باشید فصل را با جام تمام خواهید کرد.

غیبت لحظه آخری ادینسون کاوانی:

متاسفانه به نظر می رسد بدن ادینسون امروز به تمرینات واکنش نشان داده و او برای سفر آمادگی نداشته است.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

روی کین: منچستریونایتد ۱۰۰% به یک مهاجم جدید نیاز دارد

روی کین، اسطوره منچستریونایتد، این تیم را به جذب یک مهاجم جدید در تابستان فراخواند …

یک دیدگاه

  1. اگه کاوانی بود عالی میشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =