سولشر: پوگبا و اوگالو به اسپانیا سفر نخواهند کرد؛ گرانت سه ماه از میادین دور خواهد بود
سولشر: پوگبا و اوگالو به اسپانیا سفر نخواهند کرد؛ گرانت سه ماه از میادین دور خواهد بود

سولشر: پوگبا و اوگالو به اسپانیا سفر نخواهند کرد؛ گرانت سه ماه از میادین دور خواهد بود

یونایتد فنز – دقایقی پیش شیاطین سرخ برای برپایی اردویی در ماربیا واقع در جنوب اسپانیا، منچستر را ترک کردند. پیش از آغاز این سفر، اوله گنار سولشر در خصوص بازیکنان خود مصاحبه ای انجام داده بود.

 

بازگشت اسکات مک تومینای و اکسل توانزبه:

خوشبختانه اسکات و اکسل می توانند در تمرینات شرکت کنند بنابراین این دو نکته مثبت برای ماست و آن ها می توانند از این تمرین با سایر بازیکنان نهایت استفاده را کنند.

 

وضعیت مبهم اودیون ایگالو:

اودیون در منچستر باقی خواهد ماند زیرا طی ۱۴ روز گذشته از چین به انگلیس سفر کرده است و به دلیل موقعیت فوق العاده ای که در این کشور وجود دارد مطمئن نیستیم درصورت صدور اجازه خروج وی از کشور دوباره قادر به بازگرداندن او به انگلیس باشیم.

 

او در منچستر مانده و تحت نظر یک مربی حرفه ای به تمرینات خود طی برنامه فردی ادامه خواهد داد و اینگونه خانواده وی نیز می توانند به خوبی در انگلیس جای بیافتند. این یک نکته مثبت برای اوست. طبیعتا او دوست می داشت به همراه تیم سفر کرده و با بازیکنان آشنا شود اما به دلیل فوق از آوردن وی به این تور اجتناب کردیم.

مصدومیت غیر منتظره ی لی گرانت:

متاسفانه گرانت یک مصدومیت داشته بنابراین نیازمند جراحی است و دو الی سه ماه از میادین به دور خواهد بود و امیدواریم قبل از اتمام فصل به تیم بپیوندد.

 

آمادگی برونو فرناندز برای حضور در اسپانیا:

با برونو در ارتباط بوده ام. او نیاز داشت تا به پرتغال برگشته و امور خود را سر و سامان دهد بنابراین اکنون آماده است. رضایتی کامل از نخستین بازی خود نداشت و عملکرد بهتری ارائه خواهد کرد بنابراین این نشانه خوبی است.

 

ضعف مجدد شیاطین در گلزنی:

اکنون به پایان لیگ نزدیک می شویم و قبل از این تعطیلات بازی خوبی را ارائه دادیم و گل های بسیاری را متقبل نشدیم اما شانس های گلزنی زیادی نیز خلق نکردیم و به عقیده من آن جرقه لازم را ایجاد نکردیم و شاید این به دلیل خستگی ذهنی بوده باشد.

 

اوله گنار سولشر همچنین در مصاحبه ی خود تایید کرد مارکوس رشفورد و پل پوگبا برای حضور در این اردو آماده نیستند.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

بایلی: برای برد به مصاف رم می رویم

اریک بیلی، مدافع منچستر یونایتد می گوید آنها فردا شب رویکرد خود را مقابل رم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هفت =