سولشر: هماهنگی خوبی بین تیم برقرار است؛ توجه خاصی به ارتقای کیفیت تیم دارم
سولشر: هماهنگی خوبی بین تیم برقرار است؛ توجه خاصی به ارتقای کیفیت تیم دارم

سولشر: هماهنگی خوبی بین تیم برقرار است؛ توجه خاصی به ارتقای کیفیت تیم دارم

یونایتد فنز – شیاطین سرخ، ۳۰ خرداد در اولین بازی خود، پس از وقفه ی طولانی مدت به دلیل شیوع ویروس کرونا، به مصاف تاتنهام خواهند رفت. سولشر، سرمربی نروژی منچستر در مورد وضعیت تیم خود با شبکه ی باشگاه مصاحبه ای را انجام داده است.

 

هماهنگی بازیکنان:

وقتی بازیکنان تیم در قالب گروه های کوچک به تمرینات برگشتند، شرایط بسیار خوب بود و خوشبختانه حالا ما وارد تمرین های تماسی شده ایم. هنوز کمی مشکلات وجود دارد ولی هماهنگی و یکدستی خوبی بین تیم برقرار است. از نظر من در یک تیم هماهنگی بسیار حیاتی است. این یکی از مهم ترین چیز هاست که ما تیم هستیم و تیم بر هر مسئله ای ارجحیت دارد.

 

دلتنگی برای هواداران:

دلمان برای هواداران تنگ شده است. بازیکنان نیز دلتنگ آنها هستند، به عنوان کادر مربیگری تیم نیز دلمان برایشان تنگ شده است. دلمان برای جوی که روز بازی حکم فرماست تنگ خواهد شد. البته، وقتی به اولدترافورد می روید، لحظه‌ی بسیار خاصی است.

 

پیام برای هواداران:

 پیام من برای هواداران این خواهد بود که مانند همه ما صبور باشند تا از تیم حمایت کنیم و وقتی دوباره به حالت عادی بازگشتیم، امیدوارم به زودی شما را ببینیم.

توجه به ارتقا تیم:

من نه تنها روی هر بازی که قرار است بازی کنیم، تمرکز دارم بلکه توجه خاصی به ارتقای تیم دارم. تیمی که من در اختیار دارم تیم جوانی است که در آن استعدادهای بسیار خوبی وجود دارد، میزان همکاری و شخصیت تیم بسیار بالاست.

 

وضعیت بازیکنان:

امیدواریم همه برای بازی نخست در دسترس باشند. مدتی از فوتبال دور بوده تیم بنابراین نمی توان انتظار داشت آن بازیکنانی که مصدوم بوده اند کل بازی را بازی کنند. نمی توان روی یک بازیکن کلیک کرد و به او گفت: تو هر بازی و هر دقیقه را بازی کن چون شاید لازم باشد تا در تیم تغییر ایجاد کنیم.

 

سخن پایانی:

تیم بسیار خوبی داریم. ترکیب ما قوی است و در حال حاضر، تعداد زیادی از این بازیکنان می توانند در بازی اول بازی کنند و شاید اگر برخی بازیکنان در بازی نخست بازی نکنند، در بازی دوم یا سوم به میدان بروند.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

من می خواهم در اینجا تاریخ ساز شوم!

در آستانه ی فینال کوپا آمریکا فرد در مصاحبه ای درباره ی بازی برای یونایتد …

۵ دیدگاه

 1. داشتم فکر میکردم اگه میشد این تابستان یونایتد واقعا مثل ادم کار کنه ، سانچو و گریلیش رو بخره و پوگبا از دست نداه بهترین خط حمله و هافبک مال یونایتد میشه فک کنید هافبک گریلیش پوگبا برنو فرناندز و حمله رشفورد، سانچز و سانچو حتی لیورپول هم حریف نمیشه

 2. هافبک رو سید باهات موافقم ولی تو حمله چرا گفتی سانچز؟
  ترکیب مورد علاقه من در صورت حفظ پوگبا و خرید سانچو و گریلیش این هست
  د خیا
  شاو مگوایر بایلی ون بیساکا
  گریلیش پوگبا
  فرناندز
  راشفورد مارسیال سانچو

 3. الکسیس سانچز باید بهش فرصت داده بشه و همه ما بازی درخشانش در ارسنال و بارسا دیدیدم به هر حال خدا کنه یونایتد مثل تاتنهام اگه نمیتونه پول سانچو وگریلیش رو بده وام بگیره

 4. ولی فقط خداکنه بهونه حضور سانچو لیگ قهرمانان باشه چون کاری نداره برا یونایتد فقط باید تاتنهام رو ببره بعدم میوفته تو غلطک چلسی هم قطعا به منچستر سیتی و لستر میبازه

 5. سید با حرف آخرت موافقم اما با بقیه نه بعضی بازیکن ها تو یک تیمی نمی گیرند مثلا سانچز و لوکاکو مگه بد بود اما بدرد ما نمی خورد تو ترکیب سولشر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یک =