سولشر: می خواهیم روند برد خود را در این بازی نیز ادامه دهیم؛ می خواهیم تیمی باشیم که مقاومت ها را در هم بشکند

کنفزانس خبری سرمربی شیاطین سرخ، اوله گنار سولشر، در آستانه بازی برگشت مقابل باشاک شهیر را، می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – سرمربی منچستریونایتد در پاسخ به این سوال که، چه درس هایی از دیدار قبلی مقابل باشاک شهیر آموختید، گفت:

ان ها قهرمان ترکیه هستند و می دانید که بازس برابر انها دشوار خواهد بود. هیچ چیز غیر منتظره ای نیست ولی میزان تمرکز ما باید بیشتر باشد. گل هایی که خوردیم روی اشتباهات و سازماندهی غلط خودمان بود. باید صبور تر باشیم و متناسب جایگاه خود رفتار کنیم.

وی در مورد عکس العمل منچستر بعد از باخت در بازی رفت، اظهار داشت:

مقابل اورتون فوق العاده ظاهر شدیم و جلوی وست برومویچ با کلین شیت بردیم. قطعا می خواهیم این روند را ادامه دهیم.

آخرین اخبار در مورد تیم:

امیدواریم پوگبا آماده باشد. وضعیت او فردا مشخص خواهد شد. شاو و جونز غایب هستند. لینگارد نیز چون با یک مبتلا به کرونا در ارتباط بود هم اکنون قرنطینه است.

اخرین اخبار درباره مصدومیت شاو:

امید داریم فقط چهار هفته دور از ترکیب باشد. نمیتوانیم هیچ ریسکی بکنیم. خواهیم دید نسبت به برنامه ای که برایش تدوین شده چه واکنشی نشان خواهد داد.

مرد نروژی یونایتد درباره خطر فردریک گالبرندسن، گفت:

قطعا دفعه قبل تیم را در این مورد آماده کردم. بازی گذشته احتمال می دادیم که دمبابا بازی کند ولی به مربی های تیم در مورد فردریک هشدار دادم. او یک بازیکن قوی و سریع است.

سرمربی ۴۷ ساله شیاطین سرخ پیرامون رقابت دخیا با هندرسون بیان کرد:

از رقابت ایجاد شده برای دین بسیار خوشحالم. او مسیر اشتباه را انتخاب نکرده است.

او راجع به راضی نگه داشتن هندرسون صحبت کرد:

دین میخواهد در منچستر بماند و بازی کند. اینکه می گویند او تا کریسمس فقط یک بازی می‌کند را درک نمی کنم. ما بازی های زیادی در پیش خواهیم داشت و دین در تمرینات فوق العاده بوده و پتانسیل بالایی برای بهترین شدن را دارد. بازی فردا برای او حکم مرگ و زندگی را ندارد و من به شایعات دامن نخواهم زد.

اوله گنار سولشر در مورد عملکرد ضعیف مارسیال اظهار داشت:

بله او فصل قبل بسیار خوب کار کرد. در پیش فصل نیز عملکرد قابل قبولی داشت ولی محرومیت سه جلسه ای او باعث شد تا از مسابقات فاصله بگیرد. با این وجود دیدیم که در بازی مقابل باشاک شهیر موفق به گلزنی شد.

وی توضیحات بیشتری درباره مارسیال ارائه داد:

به نظر من آنتونی عملکرد بسیار بهتری خواهد داشت. او حدود ۲۳ گل فصل پیش زد که یک بازگشت فوق العاده محسوب می‌شود. در تمام پست ها نیاز به بازیکنان خوب داریم به همین دلیل به آنتونی اعتماد خواهیم کرد.

مسئله مهم برای من این است که او فرصت بازی داشته باشد. آنتونی همیشه خوب بوده ولی گاهی اوقات دروازه بان ها مقابلش عملکرد خوبی دارند.

سرمربی سرخ پوشان منچستر در پاسخ به این سوال، که آیا پیروزی در دیدار فردا حیاتی است، گفت:

همواره سوال فوق العاده ای است. پاسخ شما این است: بله پیروزی بسیار مهم است. برای صعود به دور بعد حداقل ۱۰ امتیاز نیاز داریم. شاید حتی ۱۲ امتیاز. بنابراین به این دیدار خواهیم رفت و تلاش می کنیم تا هم پیروز شویم و هم به خوبی به خواسته مان برسیم.

اوله در مورد استفاده از ترکیب چرخشی در لیگ قهرمانان، اظهار داشت:

بله پنج تعویض داریم. جای راحتی و آسودگی نیست بلکه فرصتی است تا بازیکنانی که قبلا بازی کرده اند، استراحت کنند. اگر قصد تعویض در بین دو نیمه را دارید، هنوز این فرصت را دارید تا به برخی بازیکنان استراحت بدهید. قانون پنج تعویض و همچنین تنوع ترکیبی خودم را دوست دارم چون می توانید بازیکنان بیشتری را روانه میدان کنید.
برونو؟ قطعا قرار نیست تمام بازی ها را بازی کند.

وی پیرامون مشکل یونایتد در برابر تیم های ضعیف تر، گفت:

ما در تلاشیم را ترکیب و لیست تیم را تقویت کنیم تا در تمام فازهای بازی به تیمی خوب تبدیل شویم. دیدار با اورتون مثال بارزی است. بازی تعیین می کند چه نوع بازی را باید ارائه کنید، گل اول و غیره. همیشه در لحظات تصمیم گرفتیم و در جهت درستی درحال حرکت هستیم.

سولشر در نهایت دید طولانی مدت خود برای منچستریونایتد را تشریح کرد:

شما چه مدت دارید؟ این مورد لایق بیش از یک جمله است. ما تیمی هستیم که میخواهد سریع حمله کند، در ضدخملات سریع باشد و بازیکنان تهاجمی پرسرعتی باشد. تیم های زیادی عقب می نشینند و ما به تیمی نیاز داریم که بتواند مقاومت تیم ها را در هم بشکند. در برابر اورتون ما از روی سانتر، توپ های بلند و همچنین ضد حمله گل زدیم. نمی خواهیم یک روش بازی داشته باشیم بلکه می خواهیم بازیکنانی داشته باشیم که استعداد خود را نمایش می دهند.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

روی کین: منچستریونایتد ۱۰۰% به یک مهاجم جدید نیاز دارد

روی کین، اسطوره منچستریونایتد، این تیم را به جذب یک مهاجم جدید در تابستان فراخواند …

۲ دیدگاه

 1. به امید برد
  اگه پاریس و لایپزیش مساوی کنم خوبه

  ۰
 2. با این ترکیب بریم
  هندرسون
  بیساکا تلس مگوایر بیلی یا تواتزبه
  ماتیچ فرد یا پوگبا
  فن د بیک ماتا جیمز
  کاوانی

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 14 =