سولشر: می خواهیم در ماه می یا آپریل در صدر لیگ باشیم؛ از کاوانی حمایت می کنیم

منچستریونایتد در آخرین بازی خانگی خود در مرحله ی گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پاریس سن ژرمن می رود.

یونایتد فنز – شیاطین سرخ امیدوارند روند خوب چند وقت اخیر خود را ادامه دهند و با شکست پی اس جی، به مرحله ی حذفی رقابت ها راه یابند. در همین خصوص اوله گنار سولشر در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

حمایت از کاوانی:

ما با ادینسون کاوانی صحبت کرده ایم و او واقعا به خاطر اشتباهی که مرتکب شده ناراحت است. به هیج وجه قصد اهانت به کسی را نداشته و تنها یک سلام صمیمانه یه یکی از دوستانش بوده است. اتحادیه از او خواسته که در این خصوص توضیحاتی ارائه دهد و ما از وی حمایت خواهیم کرد. چون او به تازگی وارد این کشور شده همچین اتفاقی افتاده است چراکه در اروگوئه چنین لغتی معنا و کاربرد دیگری دارد. ما از کاوانی حمایت میکنیم، همچنین برای اتحادیه نیز احترام قائلیم و خواستار مقابله با نژاد پرستی هستیم. فکر میکنم که این موضوع درس عبرتی برای وی خواهد شد.

بیشتر در خصوص کاوانی:

کاوانی دو کلمه انگلیسی یاد گرفته است و این کلمات، “Tomorrow” به معنی فردا و “Off” به معنی خاموش هستند. پس از هر برد او با کمک این دو کلمه درخواست مرخصی می کند. ما “وایکینگ” ها هرگز تسلیم نمی شویم. سخنان گذشته من کمی بی عدالتی در مورد کاوانی بود اما در عین حال یک تحسین بود زیرا من همیشه به توانایی های یک بازیکن نگاه می کنم حتی اگر آن روز بازی خوبی نداشته باشند.

می دانیم که او با استعداد است و می توانستم درمورد نگرش جنگجویانه او به عنوان یک مهاجم صحبت کنم اما چیزی که متوجه شده ام توانایی در خدمت تیم بودن اوست که تاکنون نیز با عملکرد خود ثابت کرده است. ادینسون از نظر آمار دوندگی در لیگ برتر در رده های بالا قرار دارد که این آمار در ۳۳ سالگی نشانگر چیز های زیادی درمورد اوست.

پنجره ی نقل و انتقالاتی:

در آستانه بازی حساسی مقابل پاریس سنت ژرمن قرار داریم و شما در مورد نقل و انتقالات از من می‌ پرسید. با توجه به خرید های تیم در تابستان و ژانویه گذشته به نظر من نظر دادن زودهنگام درمورد پنجره نقل و انتقالاتی در بازه زمانی کنونی درست نخواهد بود. بیایید منتظر مانده و ببینیم تیم در ژانویه در چه موقعیتی قرار دارد. در حال حاضر نیز به علت کثرت بازیکنان در برخی پست ها در انتخاب بازیکن مشکل دارم!

آماده برای صعود:

هرچه سریع تر صعود خود را قطعی کنیم بهتر است. میخواهیم در گروه اول شویم. ما میخواهیم با قصد حمله کردن و دفاع خوب به مصاف تیمی قوی برویم و برنده شویم. تیمی که امروز تمرین کرد یکی از کاملترین تیم ها بود. همه آماده هستند و میخواهند که بازی کنند.

هدف اوله به عنوان مربی:

هدف ما به عنوان مربیان و سرمربی استفاده از نهایت ظرفیت هر بازیکن است. شما سعی می کنید با نصیحت و کمک‌ به بازیکن خود او را یاری کنید اما در اصل خود بازیکن تصمیم گیرنده این است که تا چه اندازه پیشرفت کند. اگر به اندازه کافی مصمم باشند و توانایی یادگیری کافی داشته باشند ما نیز یاری رسان آن ها خواهیم بود. برای این که شانس پیشرفت به بازیکنی اعطا کنید باید در عین حال زمان بازی کافی نیز به او بدهید و وظیفه من علاوه بر کمک به بازیکنان، کمک به باشگاه نیز می باشد.

قهرمانی در لیگ جزیره، هدف سولشر:

اگر نتوانید نزدیک صدر جدول باشید، طی هشت تا ده بازی ابتدایی لیگ شانس کسب جام را از دست می دهید اما در عین حال جام در این بازه زمانی نیز به دست نمی آید. ما آماده شده ایم و اکنون در نزدیکی تیم های بالای جدول حضور داریم اما می خواهیم در ماه آپریل و یا می در صدر باشیم. اکنون زمان پیشرفت و بهبود عملکرد است و اگر بتوانیم به همین منوال ادامه دهیم همه چیز عالی خواهد بود.

تمرکز روی لیگ قهرمانان:

اکنون تمرکز ما روی لیگ قهرمانان است و می خواهیم از گروه خود صعود کنیم. می توانیم هر چقد که مایل باشیم صحبت کرده و به بازیکنان باور بدهیم، این باور به مرور در عملکرد آن ها نمایان خواهد شد دقیقا همانند دونی که کنار من نشسته است. او نمونه بارزی از باور به این جمله است که ‘هر روز حائر اهمیت است’.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

دالوت: فصل خارق العاده ای در میلان گذراندم و پیشرفت های زیادی کردم؛ راجع به آینده چیزی نمیدانم

آینده ی فول بک منچستریونایتد همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. ۰

۳ دیدگاه

  1. سولشر برای قهرمانی دو سال وقت خواستی و الان دو سال شده و امسال آخرین فرصت ته که منچستر قهرمان لیگ کنی ما بهت ایمان داریم

  2. اوووف خدا من اینجا دارم با کی حرف میزنم!!!!!!!!!!!😅😅

  3. کاوانی مگه چکار کرده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 8 =